Zpět na titulní stránku
Novinky Ergonomická encyklopedie
Ergonomické židle Kancelářské židle Výškově stavitelné stoly Ergonomické a PC doplňky
Výprodej židlí Kniha návštěv Blog o ergonomii

Oblíbené: zdravotní - ergonomické židle, kancelářské židle, dětské židle, židle THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM, ergonomie

Dětšké židle a stoly

Obsah dětských židlí
>>>   setříděno vzestupně dle přesné ceny (bez DPH) zobrazených modelů   >>>

Přijďte vyzkoušet -nekupujte podle obrázků, málokterá židle je univerzální a vyhovuje každému

MA 2436 FREAKY

od: 5 190.- Kč více zde ... kombinace... foto ...
TYTO ČTYŘI
VARIANTY
K DODÁNÍ
DO 3 DNŮ:
DĚTSKÁ ROSTOUCÍ ŽIDLE.
Vhodná pro děti cca od 4 do 16 let (110 - 180 cm). Tato židle má největší smysl při použití výškově přestavitelného stolu. Kostra modrá nebo stříbrná perlová. Lze všechny potahy (kombinace 2 jen u stejného druhu), kromě kůže.Výška sedáku od 36 do 50 cm - lze objednat s delším pístem. NOSNOST 110 KG.

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA FREAKY 2436 11 26112 po slevě: 4 930,50 Kč

MA 2430 FREAKY SPORT

od: 5 650.- Kč více zde ...
TYTO TŘI
VARIANTY
K DODÁNÍ
DO 3 DNŮ:
DĚTSKÁ ROSTOUCÍ ŽIDLE.
Vhodná pro děti cca od 4 do 16 let (110 - 180 cm). Tato židle má největší smysl při použití výškově přestavitelného stolu. Jedna se vlastně o křeslo s pevným úhlem mezi sedákem a opěrákem, přičemž hloubka sedáku se mění současně s výškou opěráku. Od své starší sestry MA FREAKY se liší pouze opěrákem. NOSNOST 110 KG.

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA FREAKY SPORT 2430 08 381 po slevě: 5 367,50 Kč

PW THERAPIA® iENERGY S

od: 7 875.- Kč autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...
Unikátní dětská ergonomická židle THERAPIA® MINIENERGY se od klasické dětské židle THERAPIA MINI liší zejména ve vyhrocennosti ergonomických prvků. Stejně tak, jako byl přechod od židle THETRAPIA MAXI k BODYně skok zejména v oblasti zvýraznění a přiznání ergonomických částí, je i přechod od THERAPIA MINI k THERAPIA MINIENERGY revoluční.
JE ABSURDNÍ, ABY DOSPĚLÍ SEDĚLI BĚŽNĚ NA ŽIDLÍCH ZA 10 000 A DĚTI NA ŽIDLI ZA 400, PŘIČEMŽ SE JEJICH POHYBOVÝ APARÁT TEPRVE VYVÍJÍ!!!
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Pomocí plynového pístu lze pohodlně měnit výšku sedáku (standardně je výška pro malinko nižší stůl než normálně - lze ale objednat i vyšší píst pro běžný kancelářský stůl), dodává se standardně s podnožkou s výškou 85mm (pro ještě menší děti, sedící u normálního kanc. stolu, lze použít pod nohy např. dětskou stoličku k umyvadlu). Zádová opěra výškově nastavitelná, pákový komfortní synchronní mechanismus s možností aretace v několika polohách. Posuv sedáku - lze snadno měnit jeho hloubku! Plastový kříž. Výrobcem doporučená max. zátěž je 110 kg (autor těchto řádků má skoro 100 kg, ŘÁDIL na ní - a vydržela!). Pro děti od cca 8 let, ale je vhodná i pro menší dospělé. Podnožka je zdarma.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!

dětská židle THERAPIA® iENERGY S - podrobnosti

levé foto: PW THERAPIA iENERGY S vč. podnožky 8 925.- KčDětské rostoucí stoly viz: Rostoucí, výškově nastavitelné stoly...


Všechny ceny uvedené v této sekci jsou bez DPH.

Zde vám nabízíme naše nejoblíbenější modely, od nejnižší až do nejvyšší cenové hladiny. Snažíme se mít většinu těchto typů vystavenu (bohužel né vždy se to daří bez vyjímky).
Tato sekce není zdaleka hotová, přidáváme vzorníky látek, dřeva, ceníky i další nové zboží - považujeme za výhodnější pustit do světa web nedokončený, ale fungující, než čekat na úplné dokončení - to by také nemuselo nastat nikdy... Pracujeme na tom intenzivně, přesto to přibývá pomalu (mezi námi, je to pěkná pakárna ;-)
Bude-li se Vám zdát, že hotové části nefungují, jak by měly, prosíme, napište nám do NÁVŠTĚVNÍ KNIHY, děkujeme...


© Kancelářský nábytek M1, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Rychlé odkazy: nahoru ↑
ergonomické židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, jednací židle, lékařské židle, průmyslové židle, dětské židle, elektricky výškově stavitelné stoly, multisedáky - lavice, ostatní sedací nábytek, ergonomické a PC doplňky, věšáky, konferenční stolky, elektro doplňky, ostatní doplňky, ergonomie, čtěte jako 1., kontakt - prodejna: Praha, Teplice, Litoměřice, THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM