Zpět na titulní stránku
Novinky Ergonomická encyklopedie
Ergonomické židle Kancelářské židle Výškově stavitelné stoly Ergonomické a PC doplňky
Výprodej židlí Kniha návštěv Blog o ergonomii

Oblíbené: zdravotní - ergonomické židle, kancelářské židle, dětské židle, židle THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM, ergonomie

Kancelářské židle

Obsah kancelářských židlí
>>>   setříděno vzestupně dle přesné ceny zobrazených modelů   >>>

Přijďte vyzkoušet - nekupujte podle obrázků, málokterá židle je univerzální a vyhovuje každému

zpět na
OBSAH

AN GALA

od: 3 706.- Kč více zde ... TROJBOJ !!! srovnání ...
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) a UNISEXOVÁ kancelářská otočná židle se synchronní mechanikou ZEP s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A VÝKONU mezi našimi židlemi bez podhlavníku . Výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, tradiční plastová báze, moderní pyramidová báze nebo aluminiová leštěná báze, čalounění ze studené pěny, možnost doplnění mechanismu SL (sliding) k nastavení hloubky sedáku, dále bederní regulovatelné nafukovací opěrky LAS, 2D podhlavník PDH (nastavitelná výška a sklon), volitelné 2D područky (s posuvným podloketníkem). Opěrák lze i z černé síťoviny (ale bez nafukovací bederní podpěry). K dispozici je i jednací varianta. POZOR: Sedák je s hliníkovým křížem (GALA ALU) o cca 3,5 cm výš než s pyramidovým křížem (GALA PLUS)!
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: AN GALA ALU + AR08C + PDH (látka DORA)
5 537.- Kč

AN OMNIA

od: 4 947.- Kč
Omluvte nás, ale data k této židli stále zpracováváme :-(...


ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: AN OMNIA (područky, ramínko)
5 740.- Kč

OP SATURN

od: 5 842.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s křeslovou mechanikou s nastavením síly protiváhy, navíc však má ještě pružinovou mechaniku, spojující opěrák se sedákem, která je nastavitelná nezávisle na pružině vracející sedák. Je to zajímavé řešení, které se navenek chová podobně jako synchronní mechanika. Bederní opěrka i opěrka hlavy jsou vertikálně i horizontálně nastavitelné ( bederní opěrka je bohužel i v nejvyšší poloze příliš nízko), područky výškově nastavitelné, navíc je lze navzájem oddálit, bohužel jsou příliš vpředu. Kovové části jsou hliníkové matné. Čalounění sedáku a opěrky hlavy černou látkou (sítí) NET nebo černou kůží. V opěráku je vždy černá síť MESH USA (s kovovým vláknem).
levé foto: OP SATURN (černá látka NET) 5 842.- Kč

LD LYRA

od: 4 630.- Kč více zde ... TROJBOJ !!! srovnání ...
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího, lze i mechanika SYS new (s kličkou, která má největší váhový rozsah na českém trhu: cca 50 - 120kg!!). Opěrák střední nebo vysoký, nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN, kríž nylonový nebo hliníkový s různým povrchem, kolečka malá nebo velká, plynový píst, různé područky. Za příplatek lze posuv sedáku nebo posuv s nastavením sklonu sedáku, stavitelná bederní opěrka  SCHUKRA a 2D podhlavník. Kostra lze i šedá.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze i s podhlavníkem.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD LYRA 235-SYS BR-207 (látka kat.E)
5 270.- Kč

AN SIGNO 2040 SYN / 2040 SYN ALU

od: 5 020.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s opěrkou hlavy, nastavení hloubky sedáku bez příplatku, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, nastavení opěrky hlavy mechanismem up-down, plynový píst, možnost doplnění područkami AR 06 - výškově nastavitelné.
levé foto: AN SIGNO 2040 SYN ALU + AR06 (kříž al., podr. chrom,látka AM) 6 405.- Kč

LD LYRA

od: 5 750.- Kč více zde ... TROJBOJ !!! srovnání ...
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího, lze i mechanika SYS new (s kličkou, která má největší váhový rozsah na českém trhu: cca 50 - 120kg!!). Opěrák střední nebo vysoký, nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN, kríž nylonový nebo hliníkový s různým povrchem, kolečka malá nebo velká, plynový píst, různé područky. Za příplatek lze posuv sedáku nebo posuv s nastavením sklonu sedáku, stavitelná bederní opěrka SCHUKRA a 2D podhlavník. Kostra lze i šedá.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze i s podhlavníkem.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD LYRA 237-SYS BR-207 F80-N6 (látka kat.E)
6 860.- Kč

LD WEB

od: 5 310.- Kč
více zde ...
Neskutečně UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího, lze i mechanika SYS new (s kličkou, která má největší váhový rozsah na českém trhu: cca 50 - 120kg!!) a 2 další mechaniky. Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Lze opěrku hlavy. Anti-shock system. Opěrák vysoký celočalouněný nebo čalouněný samonosnou síťovinou GOYAL (černá nebo šedá) nebo černou látkou (sítí) RET s vetkanými čtverci. Opěrka hlavy nelze síťovinou GOYAL ani černou látkou RET. Lze několik druhů područek. Kolečka velká 65mm. Kříž nylon černý, lze i hliníkový černý, N2-efekt hliník nebo leštěný.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD WEB 410-SY+BR-470 (celočal. záda, podr., kříž nylon, potah E)
6 530.- Kč

AT LARA VIP

od: 3 713.- Kč TROJBOJ !!! srovnání ...
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) a UNISEXOVÁ (samozřejmě nevyhovuje tolik ženám s úzkými rameny) kancelářská otočná židle se synchronní mechanikou s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. VÝBORNÝ POMĚR CENY A VÝKONU. Výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, lze i moderní pyramidová báze nebo aluminiová leštěná nebo černá báze, vždy mechanismus k nastavení hloubky sedáku, možnost doplnění bederní regulovatelné nafukovací opěrky, 2D podhlavníku (nastavitelná výška a sklon), volitelné područky (lze i s posuvným podloketníkem).
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze (vč. podhlavníku).
levé foto: AT LARA VIP + P43 (podhlavník, područky, kříž TREND nylon, látka kat.4)
6 541.- Kč

AN SIGNO 2040 SYN G

od: 5 712.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s opěrkou hlavy, nastavení hloubky sedáku bez příplatku, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, nastavení opěrky hlavy mechanismem up-down, plynový píst, možnost doplnění područkami AR 06 šedý lak- výškově nastavitelné. Plasty šedé!!! Píst černý, zakrytý šedou krytkou.
levé foto: AN SIGNO 2040 SYN G + AR06 (š.plasty, područky šedé, potah A) 6 712.- Kč

AN SATURNO

od: 4 100.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s ergonomickým tvarováním, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, možnost doplnění opěrkou hlavy, ramínkem na sako nebo područkami AR 04 (resp. AR05 GR - kov část je mat.chrom RAL 9006)- výškově nastavitelnými, černá plastová báze nebo matný chrom RAL 9006. Pogumovaná kola (né ve verzi GR). Od května 2008 lze nastavení hloubky sedáku.
levé foto: AN SATURNO 2720 + AR 04 + N (kříž a podr.plast.,ramínko,lát.BA) 6 861.- Kč

židle LD STREAM

od: 4 660.- Kč

UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího, lze i mechanika SYS new (s kličkou, která má největší váhový rozsah na českém trhu: cca 50 - 120kg!!). Opěrák vysoký, nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN, kríž nylonový nebo hliníkový s různým povrchem, kolečka malá nebo velká, plynový píst, různé područky. Za příplatek lze posuv sedáku nebo posuv s nastavením sklonu sedáku, stavitelná bederní opěrka SCHUKRA a 2D podhlavník.


ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ergonomická židle LD STREAM - podrobnosti

levé foto: LD STREAM + BR-236-N4 + F40-N6 (područky, kříž chrom) 7 000.- Kč

LD ZETA

od: 5 690.- Kč více zde ...
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) a UNISEXOVÁ kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní SYS nebo synchronní AT (do určité míry automaticky nastavuje tuhost pohybu opěradla a sedáku dle hmotnosti uživatele - velké rozdíly lze doladit rucně). NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A DESIGNU mezi našimi židlemi bez podhlavníku . Opěrák vysoký nebo střední (o 10 cm nizší), čalouněný opěrák nebo síť, nastavení výšky opěráku pomocí mechanismu UP-DOWN, kríž nylonový nebo hliníkový leštěný, plynový píst. Za příplatek lze posuv sedáku - ale jen u mechaniky SYS.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD ZETA 363-SYS + BR 360 (látka kat.E)
7 000.- Kč

AN SAPPHIRE

od: 5 120.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s ergonomickým tvarováním, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, možnost doplnění opěrkou hlavy, ramínkem na sako nebo područkami AR 04 (resp. AR05 - kov část je chrom)- výškově nastavitelnými, černá plastová báze nebo chrom. Pogumovaná kola. Nově u modelu 2400 posuv sedáku v ceně!
levé foto: AN SAPPHIRE 2420 + AR 04 (kříž a výš. nast. podr. plast., látka A) 7 060.- Kč

LD LEXTRA

od: 5 600.- Kč více zde ...
Kancelářská židle. Opěrák střední nebo vysoký - výškově nastavitelný, sedák střední nebo hluboký, synchronní mechanika tří typů, kříž nylon černý nebo hliníkový v barvě N1 černá, N2 efekt hliník nebo N6 leštěný hliník, různé druhy područek, kolečka 65mm, plynový píst. Lze doplnit podhlavníkem nastavitelným vertikálně i horizontálně (čalouněným síťovinou GOYAL), posuvem sedáku, nebo posuvem i náklonem sedáku i stavitelnou bederní opěrou. Doporučená zátěž max. 110 kg.
ZÁRUKA 5 LET.
levé foto: LD LEXTRA 470-SY+BR-470-N1+P (náklon na fotu již nelze, látka kat. E)
7 130.- Kč

M1 XENON FULL MESH

od: 7 310.- Kč více zde ...
Mírně ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle pro chlapy s malou zadnicí, ale POZOR: doporučujeme jen do 90 kg "klidné váhy". Židle k počítači - přímo počítačová židle = zdravá židle. NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A VÝKONU - přesto jsme pro ni vyvinuli už 13 zlepšováků.US patent. Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny! V sedáku místo molitanu pouze síť (USA)! V létě se nepotí z . . . . ;-) Je to naše nejpohodlnější židle pro práci vleže (sedí se na ní také výborně, ale to je už dnes běžné v této cenové kategorii). Neskutečně pohodlná, velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým sedákem (je tak hluboký, že není použitelná pro menší postavy! - velcí jsou nadšeni) se synchronní mechanikou. S velkým sklonem zádové opěry. 3D područky s širokým rozchodem - proto nevyhovuje moc drobnějším mužům s menšími rameny a ženám. 2D podhlavník. Bederní podpěra je vertikálně stavitelná. Síťje v barvě černé. Veškeré čalounění (i sedáku) je provedeno americkou sítí s kovovým vláknem - ale je pravda, že většina zákazníků tvrdí, že molitanová verze je pohodlnější (těch jsme prodali 400x víc) - přijďte vyzkoušet. Nezaměňovat tedy se židlí s molitanovým sedákem M1 XENON HALF MESH !!!
levé foto: M1 XENON FULL MESH (sedák i opěrák síť MESH USA) 7 310.- Kč

VN NEW ARTWORK

od: 6 220.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Ergonomické opěradlo jen "hranaté", jen s černou síťovinou, vybavené výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub. Kříž jen černý plast. Potah sedáku lze jen se speciální prodyšnou 3D síťovinou BBx.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze (její sofistikovanější sestra VN MED ART).
levé foto: VN NEW ARTWORK (mech. Standard, podr. C2, látka BB4) 7 995.- Kč

AT VISION

od: 5 938.- Kč
Kancelářská ergonomická otočná židle s mechanikou synchronní s velikým posuvem sedáku a s VYSOKÝM opěrákem. Zádový opěrák výškově stavitelný mechanismem up-down. Možnost přidat vysoký, výškově nastavitelný podhlavník. Nejlevnější židle, která je vhodná pro extrémně vysoké chlapy. Lze 2D (výškově, hloubkově stavitelné), nebo 3D (výškové, hloubkově, otáčivě stavitelné) područky. Područky je možné přehodit (vyměnit levou za pravou), nenabourají pak tak brzy do stolu.

Po 3 letech jsme z ní dokázali udělat (resp. přinutit výrobce), aby do opěráku montoval mnohem větší bederní vydutí, čímž se z VISIONu stává ergonomická židle, která takřka nemá v této cenové kategorie rivala ;-)
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

levé foto: AT VISION + P93 + PDH (podhlav., podr.výš.nast., potah kat.1) 8 215.- Kč

M1 RADON HALF MESH

od: 8 290.- Kč foto se připravuje více zde ...
ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle pro široké a vyšší chlapy. Židle k počítači - přímo počítačová židle = zdravá židle. DOBRÝ POMĚR CENY A VÝKONU - přesto jsme pro ni vyvinuli už 4 zlepšováky. US patent. Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny! Je to jedna z našich nejpohodlnějších židlí pro práci vleže (sedět na ní lze také, ale to je už dnes běžné v této cenové kategorii). Neskutečně pohodlná, velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým sedákem (zatím nelze s posuvem sedáku - velcí nejsou nadšeni) se synchronní mechanikou. S velkým sklonem zádové opěry. 1D područky s širokým rozchodem - proto nevyhovuje moc drobnějším mužům s menšími rameny a ženám. 2D podhlavník. Bederní podpěra je vertikálně i horizontálně stavitelná. Síť v opěráku (a látka v sedáku) je v barvě černé nebo světle šedé.
levé foto: M1 RADON HALF MESH ( sedák čalouněný, opěrák síť MESH USA) 8 290.- Kč

AN EXACT

od: 8 305.- Kč
Mírně ERGONOMICKÁ kancelářská židle - POZOR: doporučujeme jen do 70 kg "klidné váhy".
CENOVÁ BOMBA!!!      VÝJIMEČNÁ KOMBINACE SCHOPNOSTÍ A CENY.
Pracovní židle s prodyšným opěrákem, synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy, hlavová opěrka s nastavením sklonu, zádový opěrák vertikálně regulovatelný, bederní opěrka horizontálně regulovatelná, 3D područky: posuvné, otočné a výškově nastavitelné, čalouněno pravou kůží (černá) nebo látkou (černá, žlutá, modrá), velká kolečka. Pouze kožená verze má čalouněné područky.
levé foto: AN EXACT(opěr.hlavy,kříž leštěný hliník,potah látka LEON černý) 8 305.- Kč

M1 XENON HALF MESH

od: 8 654.- Kč
více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle pro chlapy, ale POZOR: doporučujeme jen do 100 kg "klidné váhy". Židle k počítači - přímo počítačová židle = zdravá židle. NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A VÝKONU - přesto jsme pro ni vyvinuli už 13 zlepšováků. UPGRADE řady STANDARD nabízíme zdarma při nákupu židle u nás! - viz ceník. US patent. Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny! Je to naše nejpohodlnější židle pro práci vleže (sedí se na ní také výborně, ale to je už dnes běžné v této cenové kategorii). Neskutečně pohodlná, velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým sedákem (je tak hluboký, že není použitelná pro menší postavy! - ti širší jsou nadšeni) se synchronní mechanikou. S velkým sklonem zádové opěry. 3D područky s širokým rozchodem - proto nevyhovuje moc drobnějším mužům s menšími rameny a ženám. 2D podhlavník. Bederní podpěra je vertikálně stavitelná. Síť (v sedáku je pod sítí ještě molitan) je v barvě černé, šedé nebo červené. Jedná se o jednu z našich nejprodávanějších kancelářských žídlí v minulosti. Nezaměňovat se židlí M1 XENON FULL MESH !!!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze i s vozíkem na nohy.
levé foto: M1 XENON HALF MESH ( sedák látka, záda síť TAIWAN) 8 654.- Kč

LD LEXTRA

od: 5 600.- Kč více zde ...
Kancelářská židle. Opěrák střední nebo vysoký - výškově nastavitelný, sedák střední nebo hluboký, synchronní mechanika 3 typů, kříž nylon černý nebo hliníkový v barvě N1 černá, N2 efekt hliník nebo N6 leštěný hliník, různé druhy područek, kolečka 65mm, plynový píst. Lze doplnit podhlavníkem nastavitelným vertikálně i horizontálně (čalouněným síťovinou GOYAL), posuvem sedáku, nebo posuvem i náklonem sedáku i stavitelnou bederní opěrou. Doporučená žátěž max. 110 kg.
ZÁRUKA 5 LET.
levé foto: LD LEXTRA 480-SY+BR-470-N4+F70-N6+P (náklon na fotu již nelze, látka kat. E)
8 740.- Kč

VN OPEN ART / MED ART - mech. Standard

od: 7 285.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s ergonomickým opěradlem (lze "špičaté" /OPEN ART/ nebo "hranaté" /MED ART/ bez příplatku) potaženým např. síťovinou, vybaveným výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub. Relaxační synchronní mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně nastavení dle váhy sedícího a extra velkým úhlem sklonu opěráku (138 stupňů). Multifunkční opěrka hlavy nastavitelná výškově i sklápěním. Pomocí nářadí lze nastavit vzájemnou vzdálenost područek. Potah lze od síťoviny přes čalounění látkou až po kůži v různých kombinacích.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze ( síťovaný opěrák).
levé foto: VN OPEN ART 10 (mech. Standard, opěr.hl., podr. C2, síť) 9 990.- Kč

LD ELEMENT

od: 8 830.- Kč
CHLAPSKÁ (je určena pro větší postavy než židle LD LYRA) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího rychlonastavovačem (je praktické, když se na ži dli doma střídají partneří odlišné hmotnosti). Lze nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN, kříž nylonový nebo hliníkový s různým povrchem, kolečka malá nebo velká, plynový píst, různé područky. Za příplatek lze posuv sedáku, stavitelná pneumatická bederní opěrka a 2D podhlavník.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze i s podhlavníkem.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD ELEMENT 435-SYQ BR-550-N6 F40-N6 (látka kat.E)
11 770.- Kč

THERAPIA® ENERGY M COM 2512

  od: 22 306.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...
historie...

Výrobce Prowork:
THERAPIA ENERGY M COM 2512. Prémiová ergonomická židle pro menší a střední postavy. Měkčí výplňové materiály pro citlivé podepření zad. Profesionální a maximálně komfortní řešení ochrany zdraví před škodlivými následky dlouhého sezení u počítače. Doporučeno pro: 50–90 kg (max. 130 kg), 145–175 cm.

M1 (neplatí už téměř vůbec - pracujeme na tom):
Kancelářská židle určená zejména pro drobnější ženu. Jedná se o plně vybavenou verzi, oproti "očesané" ENERGY L PRO. Pro pochopení rozdílu mezi Therapia Energy M COM a Therapia Energy L COM doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic – Energy M COM je vlastně „dotovaná“. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a bohužel příliš silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, nebo dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí).
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® ENERGY M COM 2512 22 306.- Kč

LD STORM

od: 6 570.- Kč

katalog
Zdravá kancelářská židle vysoce ERGONOMICKÁ, UNISEXOVÁ a UNIVERZÁLNÍ. Konstrukce z hliníku a nylonu se skleněnými vlákny!  Sedák je dostatečně široký a hluboký (navíc posuvný) s třemi druhy synchronní mechaniky. Možnost volby různých područek až do 4D (vzájemná vzdálenost, výška, hloubka a otáčení) v barvě černé nebo leštěný hliník. Nepovinný 1D podhlavník (výška). Bederní podpěra je tvořena tvarováním černého zádového síťovaného opěráku a navíc lze přikoupit samostatnou bederní podpěrku vertikálně stavitelnou, která účinek ještě zesílí. Možnost volby barvy držáku zad - efekt hliník (stříbřenka) či leštěný hliník. Kříž nylonový černý, hliníkový černý, efekt hliník nebo leštěný hliník. NEJLEVNĚJŠÍ V ČR!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!

kancelářská židle LD STORM - podrobnosti

levé foto: LD STORM 545-N2-SYS + BR-540 + BO (potah kat. E)
10 000.- Kč

M1 ENJOY FULL MESH

od: 10 292.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ židle, ale POZOR: doporučujeme jen do 70 kg "klidné váhy". Pro horkokrevné ženy a drobnější muže. Židle k počítači - přímo počítačová židle. NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A VÝKONU - přesto jsme pro ni vyvinuli už 5 zlepšováků. Konstrukce z hliníku a nylonu se skleněnými vlákny! V sedáku místo molitanu pouze síť (USA)! PRVNÍ ŽIDLE SE SÍTÍ V SEDÁKU, NA KTERÉ LZE OPRAVDU POHODLNĚ SEDĚT.
S dostatečně širokým a hlubokým (navíc posuvným) sedákem se synchronní mechanikou. S možností velkého sklonu zádové opěry. 2D područky. 2D podhlavník. Bederní podpěra je tvořena tvarováním zádového síťovaného opěráku a je spolu s ním vertikálně stavitelná. Síť je v barvě černé, modré nebo měděné. Veškeré čalounění (i sedáku - jedná se vlastně o židli bez čalounění v pravém slova smyslu) je provedeno americkou sítí s vetkaným kovovým vláknem (kvůli větší nosnosti). Většinou na skladě. Nezaměňovat se židlí M1 ENJOY HALF MESH !!!
levé foto: M1 ENJOY FULL MESH ( sedák i opěrák síť MESH USA) 10 292.- Kč

LD ODEON

od: 6 450.- Kč
více zde ...
Kancelářská, otočná, manažerská židle s nezničitelnou (německou) velice komfortní synchronní mechanikou TI (Velký úhel sklápění opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele). Anti-shock system. Lze opěrka hlavy. Zádový opěrák není výškově stavitelný. Kříž, spodní část područek, konzola opěradla a opěrka hlavy lze buď N6-leštěný hliník a N4-lesklý chrom nebo N2-"efekt hliník" (cca jako matný chrom - RAL 9006). Područky jsou výškově stavitelné (nebo pevné čalouněné), posuvné hloubkově a otočné kolem svislé osy, navíc je lze vzájemně oddálit. Kolečka univerzální velká - 65mm.
ZÁRUKA 5 LET!

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

levé foto: LD ODEON 440-TI-N2+BR-550-N6+F40-N2 (područky, kov N2, látka kat.F) 10 240.- Kč

židle THERAPIA® iMEDI

od: 11 900.- Kč obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...
Podle našeho názoru u této židle výrobce podstřelil cenu - vždyť nejpodobnější židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi je THERAPIA® BODY M, která je mnohem dražší - kupujte ji, než si to rozmyslí ;-)
Je to nejvhodnější židle pro nešťastníky se skoliózou páteře.

Původně pouze lékařská a laboratorní židle v bílém provedení - později s černými plasty a černými nebo chromovými kovy oblíbená i v kancelářích. Ergonomicky tvarovaný sedák THERAPIA® BODY s pružinovým roštem a odlehčenou přední hranou, anatomická bederní opěra výškově stavitelná, komfortní synchronní mechanismus s plynulou regulací tuhosti pro dynamický sed, nastavitelná hloubka sedu, 4D čalouněné područky (nastavení výšky, šířky, natáčení do stran, posuv vpřed a vzad), hliníkový kříž chromový (malý), kolečka malá. Implicitně jsou područky se stejným potahem jako židle (zdarma lze s koženkou KX43).
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: PW THERAPIA® iMEDI 5910 (kovy černé, 4D područky, potah sk. A) 11 900.- Kč

LD OPUS

od: 8 130.- Kč více zde ...
Velice kvalitní kancelářská židle se špičkovou (německou) synchronní mechanikou (velký úhel otevření opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele) PRAKTICKY NEZNIČITELNÁ MECHANIKA . Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Anti-shock system. Kolečka univerzální velká - 65mm. Výškově stavitelná bederní opěrka. Lze područky s nastavitelnou roztečí, výškou a natočitelné do stran i s měkkou podložkou pod ruce nebo područky nastavitelné výškově a do hloubky. Lze natočitelná opěrka hlavy. Kříž a držák zad v několika provedeních (černý, matný chrom nebo leštěný hliník). Z LD je pouze u OPUSu nylonový kříž jiného tvaru než hliníkový. Nově lze čalounit také vysoce odolnou tmavě modrou (odstín cca jako látka EXTRÉM 252) látkou s odolností v oděru 500 000 cyklů Martindale (cena jako látka kategorie "M" + 800 Kč).
ZÁRUKA 5 LET! Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD OPUS 387-N6+BO+BR-368 (látka kat. E)
10 640.- Kč

FO FERMATO UNA

od: 10 351.- Kč více zde ...
Exkluzivní kancelářská židle. Strohý nadčasový design s důrazem na zvýraznění nerezových částí modelů. Díky designu a vysoké kvalitě zpracování se stanou tyto židle ozdobou každého moderního interiéru. Provedení pouze nerez + dřevěná horní plocha područek + potah (vlastní látka či výběr ze 4 druhů potahů).
ZÁRUKA 3 ROKY!
levé foto: FO FERMATO UNA (nerez, potah kat. Klasik KOŽENKA S7) 10 790.- Kč

VN OPEN ART / MED ART - mech. Standard

od: 7 285.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s ergonomickým opěradlem (lze "špičaté" /OPEN ART/ nebo "hranaté" /MED ART/ bez příplatku) potaženým např. síťovinou, vybaveným výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub. Relaxační synchronní mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně nastavení dle váhy sedícího a extra velkým úhlem sklonu opěráku (138 stupňů). Multifunkční opěrka hlavy nastavitelná výškově i sklápěním. Pomocí nářadí lze nastavit vzájemnou vzdálenost područek. Potah lze od síťoviny přes čalounění látkou až po kůži v různých kombinacích.
levé foto: VN OPEN ART 20 (mech. Standard, opěr.hl., podr. C2, molitan) 10 955.- Kč

M1 RADON NEW FULL MESH

od: 10 990.- Kč foto se připravuje více zde ...
Celosíťovaná, ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle pro široké a vyšší chlapy. Židle k počítači - přímo počítačová židle = zdravá židle. DOBRÝ POMĚR CENY A VÝKONU. US patent. Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny! Je to jedna z našich nejpohodlnějších židlí pro práci vleže (sedět na ní také lze, ale to je už dnes běžné v této cenové kategorii). Neskutečně pohodlná, velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým sedákem (lze navíc s posuvem sedáku - velcí jsou nadšeni) se synchronní mechanikou. S velkým sklonem zádové opěry. 1D područky s širokým rozchodem - proto nevyhovuje moc drobnějším mužům s menšími rameny a ženám. 2D podhlavník. Bederní podpěra je vertikálně i horizontálně stavitelná. Síť je v barvě černé nebo šedé.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: M1 RADON NEW FULL MESH ( sedák i opěrák síť MESH USA) 10 990.- Kč

PW STRIPO

od: 6 900.- Kč
více zde ...
Kancelářská manažerská židle se synchronní mechanikou. Stavitelné natáčecí područky z měkčené PUR pěny. Kvalitní hliníkový kříž černý nebo chrom. Chromové nebo černé kovové doplňky. Tři výškové varianty pro různé typy postav. Jednací židle ve stejném designu. Estetické čalounění všech plastových dílů do originálního potahu.
ZÁRUKA 5 LET.

levé foto: PW STRIPO 5452 (potah LX) 11 100.- Kč

LD OPUS

od: 8 130.- Kč více zde ...
Velice kvalitní kancelářská židle se špičkovou (německou) synchronní mechanikou (velký úhel otevření opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele) PRAKTICKY NEZNIČITELNÁ MECHANIKA . Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Anti-shock system. Kolečka univerzální velká - 65mm. Výškově stavitelná bederní opěrka. Lze područky s nastavitelnou roztečí, výškou a natočitelné do stran i s měkkou podložkou pod ruce nebo područky nastavitelné výškově a do hloubky. Lze natočitelná opěrka hlavy. Kříž a držák zad v několika provedeních (černý, matný chrom nebo leštěný hliník). Z LD je pouze u OPUSu nylonový kříž jiného tvaru než hliníkový. Nově lze čalounit také vysoce odolnou tmavě modrou (odstín cca jako látka EXTRÉM 252) látkou s odolností v oděru 500 000 cyklů Martindale (cena jako látka kategorie "M" + 800 Kč).
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD OPUS 397-N6+BO+BR-368 (látka kat. E)
11 170.- Kč

LD STORM

od: 6 570.- Kč
více zde ...
Židle vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ, UNISEXOVÁ a UNIVERZÁLNÍ. Židle k počítači - přímo počítačová židle = zdravá židle. VÝBORNÝ POMĚR CENY A VÝKONU - přesto (nebo právě proto ;-)  pro ni připravujeme už 22 zlepšováků. Konstrukce z hliníku a nylonu se skleněnými vlákny!  Sedák je dostatečně široký a hluboký (navíc posuvný) s třemi druhy synchronní mechaniky . Možnost volby různých područek až do 4D (vzájemná vzdálenost, výška, hloubka a otáčení) v barvě černé nebo leštěný hliník. Nepovinný 1D podhlavník (výška). Bederní podpěra je tvořena tvarováním černého zádového síťovaného opěráku a navíc lze přikoupit samostatnou bederní podpěrku vertikálně stavitelnou, která účinek ještě zesílí. Možnost volby barvy držáku zad - efekt hliník (stříbřenka) či leštěný hliník. Kříž nylonový černý, hliníkový černý, efekt hliník nebo leštěný hliník.
ZÁRUKA 5 LET!  
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

kancelářská židle STORM - podrobnosti

levé foto: LD STORM 550-N2-SYS + BR-540 + BO (potah kat. E)
11 350.- Kč

OP SIRIUS

od: 11 362.- Kč více zde ...
Mírně ERGONOMICKÁ, středně LEHÁTKOVÁ židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle.
Konstrukce z hliníku a nylonu se skleněnými vlákny! V sedáku místo molitanu pouze síť (USA)! PRVNÍ SÍŤ, NA KTERÉ LZE OPRAVDU POHODLNĚ SEDĚT ;-)
Velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým (navíc posuvným) sedákem se synchronní mechanikou. Se středním sklonem zádové opěry. 2D područky. 2D podhlavník. Bederní podpěra vertikálně stavitelná současně se zádovým opěrákem . Síť je v barvě černé, nebo měděné. Veškeré čalounění (i sedáku - jedná se vlastně o židli bez čalounění v pravém slova smyslu) je provedeno americkou sítí s vetkaným kovovým vláknem (kvůli větší nosnosti) (v černé barvě je možný i čalouněný látkový sedák).
levé foto: OP SIRIUS (potah USA MESH měď) 11 362.- Kč

PW THERAPIA® SUPERMAXI

od: 17 900.- Kč katalog ...
technické...
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...
Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)
Kancelářská otočná židle se čtyřmi bioaktivními zónami (zónové sezení) s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Vysoká zádová opěra výškově nastavitelná s podhlavníkem s výškovým nastavením, prodloužený sedák s horizontálním posuvem pro úpravu hloubky sedu, tlačítkový synchronní mechanismus s aretací, jednoduché nastavení protiváhy při sezení. 4D područky stavitelné (výškově, posuvné a otáčivé s proměnnou vzájemnou vzdáleností) čalouněné. Kovový černý nebo leštěný Al kříž. Lze doplnit černé nebo chromované ramínko na šaty . Možnosti čalounění vnějších a vnitřních částí viz ceník. Nově lze čalounit i kůží!!! Lze čalounit i podhlavník do koženky KX. Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.   ZÁRUKA 5 LET!

kancelářská židle THERAPIA® SUPERMAXI - podrobnosti

levé foto: PW THERAPIA® SUPERMAXI 7990 (kříž černý, čal. podr., potah sk. A) 17 900.- Kč

AN ERGOHUMAN

od: 11 960.- Kč více zde ...
Mírně ERGONOMICKÁ, středně LEHÁTKOVÁ židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle.
Konstrukce z hliníku a nylonu se skleněnými vlákny!V sedáku místo molitanu pouze síť (USA)! PRVNÍ SÍŤ, NA KTERÉ LZE OPRAVDU POHODLNĚ SEDĚT ;-)
Velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým (navíc posuvným) sedákem se synchronní mechanikou. Se středním sklonem zádové opěry. 2D područky. 2D podhlavník. Bederní podpěra vertikálně stavitelná současně se zádovým opěrákem . Síť je v barvě černé. Veškeré čalounění (i sedáku - jedná se vlastně o židli bez čalounění v pravém slova smyslu) je provedeno americkou sítí s vetkaným kovovým vláknem (kvůli větší nosnosti) (nově lze i čalouněný sedák látkou).
levé foto: AN ERGOHUMAN (potah USA MESH černá) 11 960.- Kč

VN OPEN ART/MED ART - mech. DL

od: 11 990.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ kancelářská židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle.
Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny!Ergonomické opěradlo (lze "špičaté" /OPEN ART/ nebo "hranaté" /MED ART/ bez příplatku) je vybavené výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub (lze i pod sedákem). synchronní mechanismus s možností nastavení dle váhy sedícího . Multifunkční opěrka hlavy nastavitelná výškově i sklápěním. Potah lze od síťoviny MESH přes čalounění látkou až po kůži v různých kombinacích. Látka (síť) MESH s testem MARTINDALE 150 000 cyklů, je vysoce nadprůměrná svou trvanlivostí. Rozšíření Deluxe: posuv sedáku, tilt (ruční náklon sedáku 0 nebo -4 stupně), područky 4D (vzdálenost, výška, posuv a otáčení), aretace sklonu zad (a sedáku) v přední a zadní poloze. Kříž lze matný (jako stříbřenka) nebo leštěný hliník (jako chrom). Pozor změna: nové výrobky s mech DeLuxe už mají aretaci opěráku jen v přední poloze a jsou vybaveny povinně křížem z leštěného hliníku (dočasně zatím bez příplatku).
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: VN MED ART 30 DL (mech DeLuxe, opěr. hlavy, podr. D2, síť) 11 990.- Kč

MA NEW AGE

od: 9 720.- Kč Více zde...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s 5ti nebo 11ti pozicemi blokace. Zádový opěrák lze z materiálu POLIFLEX, nebo POLIFLEX se síťovinou. Barva držáku zad lze antracit, stříbro-satén nebo chrom. Barva zad antracit, šedá nebo slonová kost. Kříž nylon antracit, hliník stříbro-satén nebo leštěný hliník. Područky jsou 3D, polyuretanové (měkčí) nebo nylonové. Barva držáku područek antracit, stříbro-satén nebo chrom. Lze doplnit ramínkem na sako v barvě antracit, stříbro-satén nebo chrom. Čalounit lze všemi potahy ze vzorníku MAYER, navíc speciální čalounění kategorie SP 100% nylon - 100 000 cyklů Martindale (barvy: antracit, šedá, slonová kost).
levé foto: MA NEW AGE TGG751Z4-N5H-S6 (látka 26272) 12 140.- Kč

LD LASER

od: 6 320.- Kč katalog (PDF)

Kancelářská židle otočná, opěrák vysoký výškově nastavitelný, lze výškově a úhlově nastavitelná hlavová opěrka celočalouněná, synchronní mechanika SYS new (tato mechanika s kličkou má největší váhový rozsah na českém trhu: cca 40 - 140kg!!) s pohodlným bočním nastavením tuhosti opěradla, kříž nylon černý (lze i hliníkový stříbrný a leštěný), kolečka 65mm, plynový píst. Lze různé područky - duporučujeme geniální BR-210.

Je to snad ta nejpohodlnější židle, kterou firma LD Seating kdy vyrobila.
ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: LD LASER 697-SYS new, BR-450-N6, F40-N6 (kůže kat.P)
12 320.- Kč

AT LIDO

od: 9 248.- Kč
Velmi pohodlná kancelářská otočná manažerská židle se synchronní mechanikou s aretací v 5 polohách. Připomíná manažerské křeslo. Anti-shock system. Kovové chromované područky s polstrovanou vrchní částí. Leštěný hliníkový kříž. Šířka sedáku 47cm. Možnost uvolnit mechaniku malou páčkou o ještě větší "dopředný" krok, cca o 4°.

ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: AT LIDO ŠÉF (područky čal. chrom, potah kůže) 13 173.- Kč

LD ESTEL

od: 7 900.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Opěrák střední nebo vysoký. Anti-shock system. Lze područky pevné kovové polstrované měkčeným polyuretanem v barvě N3 (potom je kříž také v barvě N3 - RAL 9007) nebo výškově stavitelné a natočitelné do stran v barvě N2 - efekt hliník nebo N6 - leštěný hliník (potom je kříž ve stejném provedení). Kolečka 65mm.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD ESTEL 570 (kůže,vzadu koženka,područky měkčený PUR,kov N3) 13 280.- Kč

THERAPIA® ENERGY L PRO 3110

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro ženy střední až vyšší. Jedná se o maximálně "očesanou" verzi, oproti plně vybavené ENERGY L COM. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® ENERGY L PRO 3110 15 900.- Kč

THERAPIA® ENERGY L COM 3512

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro ženy střední až vyšší. Jedná se o plně vybavenou verzi, oproti "očesané" ENERGY L PRO. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® ENERGY L COM 3512 19 900.- Kč

THERAPIA® ENERGY XL PRO 4110

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro muže spíše drobnější. Jedná se o maximálně "očesanou" verzi, oproti plně vybavené ENERGY XL COM. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® ENERGY XL PRO 4110 15 900.- Kč

THERAPIA® ENERGY XL COM 4512

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro muže spíše drobnější. Jedná se o plně vybavenou verzi, oproti "očesané" ENERGY XL PRO. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® ENERGY XL COM 4512 19 900.- Kč

THERAPIA® BODY L PRO 3210

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro ženy štíhlé, vyšší. Jedná se o maximálně "očesanou" verzi, oproti plně vybavené BODY L COM. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® BODY L PRO 3210 15 900.- Kč

THERAPIA® BODY L COM 3612

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro ženy štíhlé, vyšší. Jedná se o plně vybavenou verzi, oproti "očesané" BODY L PRO. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® BODY L COM 3612 19 900.- Kč

THERAPIA® BODY XL PRO 4210

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro muže spíše drobnější. Jedná se o maximálně "očesanou" verzi, oproti plně vybavené BODY XL COM. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® BODY XL PRO 4210 15 900.- Kč

THERAPIA® BODY XL COM 4612

  od: 15 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro muže spíše drobnější. Jedná se o plně vybavenou verzi, oproti "očesané" BODY XL PRO. Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® BODY XL COM 4612 19 900.- Kč

THERAPIA® BODY 2XL COM 5612

  od: 20 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro β-samce :-). Jedná se o plně vybavenou verzi (není k dispozici "očesaná" verze). Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® BODY 2XL COM 5612 20 900.- Kč

THERAPIA® BODY 3XL COM 6612

  od: 22 900.- Kč
 
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

NOVÝ SORTIMENT OD 1. ZÁŘÍ 2017

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)

Kancelářská židle určená zejména pro α-samce :-). Jedná se o plně vybavenou verzi (není k dispozici "očesaná" verze). Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš showroom v Praze, protože z ceníku (ikdyby ho dělal pán bůh) nelze pochopit zhola nic. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. Atraktivní hliníkový kříž. Kolečka pro všechny typy podlah. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného (záda a boky jsou odlišné od dotykových částí) nebo sedák jedna barva, opěrák druhá barva.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.

Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY - trocha historie

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!

levé foto: PW THERAPIA® BODY 3XL COM 6612 22 900.- Kč

PW THERAPIA® iBODY XL

od: 12 900.- Kč katalog pdf
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...

OD 1.9.2017 SE NEVYRÁBÍ

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)
Kancelářská otočná židle se 4 bioaktivními zónami (zónové sezení) vč. pružinového sedáku, se synchronní mechanikou s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího.
Má perfektní ergonomii, přesto jsme u ní vymysleli (a ve fabrice prosadili) množství ergonomických zlepšováků. Jen u samotné Therapie BODY tak existuje cca 0,5 mil. konstrukčních kombinací.

Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš Ceník židle THERAPIA® iBODY. Všechny modely mají posuvný sedák, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku. 2D a 4D područky stavitelné (PUR i čalouněné). Atraktivní hliníkový kříž, nahoře leštěný nebo černý, z boku vždy černý. Kolečka na měkkou či tvrdou podlahu s efektním otvorem uvnitř. Lze volit z čalounění jednobarevného, dvoubarevného jednoduše (sedák jedna barva a opěrák s podhlavníkem 2. barva), atraktivněji (záda, boky a předek jsou odlišné od dotykových částí) nebo jednobarevného s odlišným lemem (paspulí). Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.


Slyšeli jste již o židli THERAPIA® SuperBODY?
 
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.

ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: PW THERAPIA® iBODY XL (potah sk. A) 13 900.- Kč

MA BLUES

od: 8 960.- Kč Více zde...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením hloubky sezení. Výškově stavitelný zádový opěrák se zámkem!!!!! Záda lze ze síťoviny (barva černá či šedá) a s černým nebo stříbrným držákem zad. Kříž nylon černý, hliník satinovaný nebo leštěný hliník. Područky lze pevné polypropylenové či polyuretanové, výškově stavitelné, nebo v kombinaci chrom s čalouněním nebo s černým polyuretanem. Lze doplnit chromovým ramínkem na sako.
levé foto: MA BLUES R185EO-F5/H-S8 (látka 30 181) 13 590.- Kč

AN NEFIL

od: 12 920.- Kč

ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle pro menší lidi do 175 cm!
Omluvte nás, ale data k této židli stále zpracováváme :-(... 

 

levé foto: AN NEFIL látka (modrá látka) 13 649.- Kč

LD WEB

od: 5 310.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího, lze i mechanika SYS new (s kličkou, která má největší váhový rozsah na českém trhu: cca 40 - 140kg!!). Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Lze opěrku hlavy. Anti-shock system. Opěrák vysoký celočalouněný nebo čalouněný samonosnou síťovinou GOYAL (černá nebo šedá) nebo černou látkou (sítí) RET s vetkanými čtverci. Opěrka hlavy nelze síťovinou GOYAL ani černou látkou RET. Lze několik druhů područek. Kolečka velká 65mm. Kříž nylon černý, lze i hliníkový černý, N2-efekt hliník nebo leštěný.

ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD WEB-420-SYS+BR-550-N6+F80-N6+P (kůže kat.P)
14 170.- Kč

LD ESTEL

od: 7 900.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Opěrák střední nebo vysoký. Anti-shock system. Lze područky pevné kovové polstrované měkčeným polyuretanem nebo výškově stavitelné, natočitelné do stran. Kříž v barvě N3 (RAL 9007) nebo leštěný hliník. Kolečka univerzální 65mm.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD ESTEL 560 (kůže,vzadu koženka,područky měkčený PUR,kov N3) 14 670.- Kč

VN ALU ART

od: 10 350.- Kč více zde ...
Kancelářská židle. Konstrukce Al a nylon se skleněnými vlákny!
Ergonomické opěradlo (vždy hranaté) je vybavené výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub (lze i pod sedákem - /možná/). Relaxační synchronní mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně nastavení dle váhy sedícího. Nepovinná multifunkční opěrka hlavy, nastavitelná výškově i sklápěním. Sedák a dvě menší části opěráku jsou čalouněny látkou nebo kůží, zbytek opěráku a podhlavník je vždy s černou sítí. Mechanika jen DELUXE (ta představuje navíc posuv sedáku, tilt - ruční náklon sedáku 0 nebo -4 st., područky 4D - vzdálenost, výška, posuv a otáčení). Kříž a ostatní kovové části jsou z leštěného hliníku (jako chrom). Především oproti OPEN ARTu / MED ARTu přibyl hliník v nejvíce namáhané části konstrukce (od mechaniky sedáku až k bederní opěrce) a v zadní části zádového opěráku. Nylon je teď už jen v držáku podhlavníku. Za příplatek lze ramínko.  

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. (resp její sestra)

levé foto: VN ALU ART 20 DL (Cr, mech DeLuxe, opěr. hl., podr. D2, ramínko) 15 590.- Kč

LD ODEON

od: 6 450.- Kč více zde ...
Kancelářská, otočná, manažerská židle s nezničitelnou (německou) velice komfortní synchronní mechanikou TI (Velký úhel sklápění opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele). Anti-shock system. Lze opěrka hlavy. Zádový opěrák není výškově stavitelný. Kříž, spodní část područek, konzola opěradla a opěrka hlavy lze buď N6-leštěný hliník a N4-lesklý chrom nebo N2-"efekt hliník" (cca jako matný chrom - RAL 9006). Područky jsou výškově stavitelné (nebo pevné čalouněné), posuvné hloubkově a otočné kolem svislé osy, navíc je lze vzájemně oddálit. Kolečka univerzální velká - 65mm.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD ODEON 450-TI-N4+BR-550-N6 (podhlavník, podr., kov Cr+lešt.Al, kůže) 17 800.- Kč

ER LIBERTY®

od: 14 980.- Kč
ERGONOMICKÁ kancelářská židle bez podhlavníku (nelze podhlavník). Přizpůsobuje se uživateli bez složitého manuálního nastavování, zaručuje stálou oporu, konstantní pohyb a rovnoměrné tlakové zatížení. Patentovaný mechanismus při naklápění opěradla automaticky zajišťuje ten správný protitlak dle proporcí uživatele (není zde zámek sklápění ani možnost nastavení pružiny vracející opěrák dopředu). Snadno a bezděčně se tak během práce pohybujete, aniž to vnímáte a Liberty Vás po celou dobu citlivě podepírá. A to je skvělé pro Vaše záda. Novinkou je zejména zádová opěrka. Tato síťovinová opěrka je spojena ze tří, různě předepjatých dílů a díky tomu se maximálně přizpůsobuje zádům uživatele - zajišťuje pevnou oporu zad. Síťovina opěradla je upletena ze špičkového materiálu s příměsí ocelových vláken, minimálně podléhajícího únavě - časem se nevytahá. Lze výškově nastavitelné područky a gelový sedák. Nosnost až 136kg.
ZÁRUKA NA MECHANICKÉ ČÁSTI JE 10 LET, na ostatní prvky 5 let.
levé foto: ER LIBERTY® L116AM51C742 (podr.pevné, rám i kříž leštěný hliník) 18 480.- Kč

PW THERAPIA® XMEN

od: 19 900.- Kč
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...
Obři – štíhlí, ale vysocí, jako např. Abraham Lincoln, nebo pořádní chlapi, jako třeba Gérard Depardieu – na ni čekali, jak na smilování :-)
Unikátní ergonomická židle THERAPIA®
® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)
Nám (M1-čce) židle Therapia MAXI nikdy (dodnes) nepřirostla k srdci, až si toho konečně (po 5-6 letech) výrobce všiml a po několika desítkách minut tel. rozhovoru (a hlavně asi po našem maličkém úspěchu v prodeji ostatních Therapií) souhlasil s její revoluční inovací. Nakonec se z toho ale narodila nová židle - dost jiná a pro úplně jiné uživatele...
Jedná se tedy o potomka židle THERAPIA® MAXI, který se tolik liší tvarem, rozměry a možnostmi od své původní matky (slovo matka je na místě, protože THERAPIA MAXI je vhodnejší pro ženy, narozdíl od potomka, který je mužského rodu - je určen pro těžkotonážní chlapy), že mu bylo raději přiděleno jméno XMEN.
Podhlavník je hodně vysoko, vyžaduje vysoké obratle (nebo velký zadek ;-)
Z pohledu ergonomie a nastavitelnosti Therapii® XMEN řadíme mezi horší Therapii® MAXI a lepší Therapii® BODY. Kancelářská otočná židle se 4 bioaktivními zónami (zónové sezení) vč. pružinového sedáku, se synchronní mechanikou (je jiná než u T. MAXI, ENERGY, BODY, atd.) s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího až do 130 kg. V tom je její hlavní výhoda - ostatní Therapie mají totiž zádové pružiny do cca 95 kg - málokdo si to však uvědomuje - jde vlastně o nejsilnější zádovou pružinu ze všech našich židlí (lze říct, že silnější ani neznáme).
Má velmi dobrou ergonomii, přesto jsme u ní vymysleli už 1. UPGRADE a musíme zas jednou pochválit výrobce PROWORK ;-) Nejen, že ji vůbec vyrobil, ale udělal nám na ní ten 1. UPGRADE za pouhých 20 hodin od telefonátu s naší prosbou. Takže M1 děkuje PROWORKu a chválí ho :-)
Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš pražský showroom.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET! (vícesměnné provozy 2 roky)
levé foto: PW THERAPIA® XMEN (látka sk. A) 19 900.- Kč

ST EARLY BIRD

od: 15 255.- Kč

ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle.
Omluvte nás, ale data k této židli stále zpracováváme :-(...
 

 

levé foto: ST Early Bird (podnoží: stř., podr.: 3D - PUR, opěrka: koženka) 19 216.- Kč

PW THERAPIA® GIGANT

od: 21 900.- Kč
obecné ...
autor I ...
autor II ...
televize...
pro koho je...
Na rozdíl od židle T. XMEN je tato židle pro opravdové gorily :-). Má širší a hlubší sedák i vyšší opěrák než T. XMEN. Přímo pro obry!

Unikátní ergonomická židle THERAPIA
® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)
Nám (M1-čce) židle Therapia MAXI nikdy (dodnes) nepřirostla k srdci, až si toho konečně (po 5-6 letech) výrobce všiml a po několika desítkách minut tel. rozhovoru (a hlavně asi po našem maličkém úspěchu v prodeji ostatních Therapií) souhlasil s její revoluční inovací. Nakonec se z toho ale narodila nová židle - dost jiná a pro úplně jiné uživatele...
Jedná se tedy o mladšího potomka židle THERAPIA® MAXI, který se tolik liší tvarem, rozměry a možnostmi od své původní matky (slovo matka je na místě, protože THERAPIA MAXI je vhodnejší pro ženy, narozdíl od potomka, který je mužského rodu - je určen pro těžkotonážní chlapy), že mu bylo raději přiděleno jméno GIGANT.
Podhlavník je hodně vysoko, vyžaduje vysoké obratle (nebo velký zadek ;-)
Z pohledu ergonomie a nastavitelnosti Therapii® GIGANT řadíme mezi horší Therapii® MAXI a lepší Therapii® BODY. Kancelářská otočná židle se 4 bioaktivními zónami (zónové sezení) vč. pružinového sedáku, se synchronní mechanikou (je jiná než u T. MAXI, ENERGY, BODY, atd.) s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího až do 130 kg. V tom je její hlavní výhoda - ostatní Therapie mají totiž zádové pružiny do cca 95 kg - málokdo si to však uvědomuje - jde vlastně o nejsilnější zádovou pružinu ze všech našich židlí (lze říct, že silnější ani neznáme).
Má velmi dobrou ergonomii, přesto jsme u ní vymysleli už 1. UPGRADE a musíme zas jednou pochválit výrobce PROWORK ;-) Nejen, že ji vůbec vyrobil, ale udělal nám na ní ten 1. UPGRADE za pouhých 20 hodin od telefonátu s naší prosbou. Takže M1 děkuje PROWORKu a chválí ho :-)
Pro pochopení rozdílů jednotlivých modelů doporučujeme navštívit náš pražský showroom.
Stránky výrobce PROWORK: www.therapia.cz.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET! (vícesměnné provozy 2 roky)
levé foto: PW THERAPIA® GIGANT (látka sk. A) 21 900.- Kč

MA ERGO LINE "PUMPA"

od: 17 520.- Kč
Kancelářská židle (se vzhledem manažerského křesla) s mech. synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího.
Vzduchová pumpa k individuálnímu nastavení opory v oblasti bederních obratlů. Opěrák střední nebo vysoký (ten podpírá i hlavu). Kov chrom nebo stříbrná perlová. Kolečka lze s chromovaným blatníkem. Područky jsou standardně měkké kožené. ÚŽASNĚ MĚKOUČKÉ POSEZENÍ - JEDINEČNÉ.
Seděl na ní (a měl 4 po Praze) bývalý ministr práce a sociálních věcí, pan ŠKROMACH (a to není žádný drobek) a dokonce bývalý slovenský prezident, pan GAŠPAROVIČ !

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA ERGO_LINE 2478 C RC (kov Cr, blatníky Cr, kůže-81007) 21 440.- Kč

PW ERGOSIT

od: 9 900.- Kč
více zde ... také zde ...
Kancelářská manažerská židle se synchronní mechanikou. Zcela originální jsou dřevěný kříž a područky. Jejich tvar byl vyvinut exklusivně pro tento model a vychází z požadavků zákazníků na rozšíření sedu a zvětšení mohutnosti područek. Dřevěné parkety kříže mají originální výřezy, které poodhalují černou kostru. Dřevěné područky s kovovým uchycením mají větší vzájemnou vzdálenost (540mm). Díky tomu získala židle větší šířku sedu pro uživatele. Také výška područek je o 1cm větší. Nově je také vybavena tato židle velkými kolečky o průměru 65mm, které podtrhují mohutnost celé židle. Pohodlí při sezení zajišťuje aktivní opěra hlavy, kterou lze jednoduše nastavit dle výšky sedícího. Židle je pro svůj dominantní vzhled určena především TOP manažerům a zvlášť vynikne zejména v prostornějším interiéru v kombinaci s masivním nebo moderním nábytkem. Prolisy (prošívání) v opěráku i sedáku umožňují cirkulaci vzduchu v dotykových plochách. K židli se doporučuje výškově nastavitelná podnožka s polohováním sklonu pro relaxační polohu. Nosnost 140 kg.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: PW ERGOSIT 6195 (potah EX-pravá kůže) 20 800.- Kč

ST MR. CHARM

od: 17 193.- Kč

ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle.
Omluvte nás, ale data k této židli stále zpracováváme :-(...
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: ST MR. CHARM (podnoží stř., podr. ALU/stř., podhl. koženka) 23 852.- Kč

ST CROSSLINE

od: 21 323.- Kč

ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle.
Omluvte nás, ale data k této židli stále zpracováváme :-(...

levé foto: ST CROSSLINE (podnoží: lešt., podr.: 3D/PUR, potah: CRÉPE) 23 858.- Kč

ER FREEDOM® (v ČR přezdívaná IQ)

od: 18 875.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle, lze i s gelovým sedákem.
Opravdu dobrý nábytkářský design vzniká pouze při správném pochopení lidí, kteří jej budou využívat. Teprve když porozumíme lidskému chování, vidíme tvary a formy, které bychom si před tím neuměli představit.
Přizpůsobuje se uživateli bez složitého manuálního nastavování, zaručuje stálou oporu, konstantní pohyb a rovnoměrné tlakové zatížení.
VELKOU VÝHODOU JE MOŽNOST DOKOUPENÍ SAMOTNÝCH ČALOUNŮ (např. po 15 letech), tím je tato židle prakticky NESMRTELNÁ ;-)
ZÁRUKA NA MECHANICKÉ ČÁSTI JE 10 LET, na ostatní prvky 5 let.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: ER FREEDOM® s podhlavníkem (područky, konstrukce titan, textilní řada 0) 24 625.- Kč

ST OPEN UP

od: 23 983.- Kč
více zde ...
Mírně ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle. Má synchronní mechaniku (s aretací v mnoha polohách - téměř plynule) s extrémně velkým úhlem sklápění, područky lze otáčivé kolem svislé osy, avšak S ARETACÍ, hloubkově a výškově nastavitelné. Má područky spojené se sedákem. Lze přídavnou bederní podpěra, výškově stavitelnou. Podhlavník je nastavitelný vertikálně i horizontálně. Sedák je možné objednat ve dvou hloubkách. Pohyb zádového opěráku spolu s automatickým nakloněním sedáku umožňuje polohu téměř horizontální - obratle Vám poděkují. Konstrukce lze v několika barevných provedeních. Potah lze od síťoviny až po kůži v různých kombinacích a barvách.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: ST OPEN UP 103 (kříž Al,bed.podp.,op.hlavy,3D podr.,látka sk.9) 28 769.- Kč

AN DUERA

od: 17 460.- Kč  

ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Omluvte nás, ale data k této židli stále zpracováváme :-(...

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: AN DUERA 30 960.- Kč

ST mr.24

od: 29 836.- Kč více zde ...
Vysoce ZÁTĚŽOVÁ - do 200 kg !!! , vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle.
Určena pro 24 hodinový provoz. Vzdálenost područek a výška podhlavníku (2D) je taková, že se do ní vejdou opravdu po všech směrech velcí lidé. Má synchronní mechaniku (s aretací v mnoha polohách - téměř plynule) s velkým úhlem sklápění. Sedák je vždy posuvný a navíc volitelně kratší či delší (o 3,5 cm). 4D područky šířkově a výškově nastavitelné, vlastní dotekové části područek jsou navíc posuvné ve dvou vodorovných kolmých směrech a ještě S ARETACÍ!!! Bederní podpěra je výškově i hloubkově stavitelná!!! Podhlavník lze nastavitelný jen vertikálně - 1D (kůže), nebo vertikálně a otáčivě - 2D (koženka). Kříž je vždy hliníkový a lze černý, leštěný nebo chromovaný. Lze i antistatická verze.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET (kromě potahu) I PŘI NEPŘETRŽITÉM POUŽÍVÁNÍ!
levé foto: ST mr.24 102/2203-100/7006 (kříž lešt.Al, 2D podhlav., látka sk.4) 34 783.- Kč

AN MAXIMA 2438

od: 34 610.- Kč
Kancelářská židle se synchronní mechanikou s aretací v pěti pozicích a nastavením síly protiváhy. Určená do velínů s 24-hodinovým používáním. Přesto je ZÁRUKA CELÝCH 5 LET(vč.látky)! Unese i "vyvinutější" postavy (do 159 kg). POZOR: velké množství židlí, které jsou nabízeny pro 24-hodinové používání celých 5 let, to ve skutečnosti nevydrží. Nenechte se zmást líbivým vzhledem. Hmotnost této židle je dokonce vyšší než AN STAMINA (nejde ani zvednout ze země) - to mluví za vše - je plná železa. Čalouněna látkou s 500 000 cykly Martindale (oděruvzdornost je tedy velice vysoká!!!!). Možnost nastavení výšky opěráku v sedmi pozicích mechanismem up-down, područky výškově nastavitelné i oddálitelné od sebe. Nastavení hloubky sedáku. Snímatelný sedák.
U této židle nabízíme speciální službu: při vážném zájmu ji bezplatně zapůjčíme pro vyzkoušení v provozu zákazníka.
levé foto: AN MAXIMA 2438 (látka kat.6) 34 610.- Kč

HG ECO

od: 30 022.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ a navíc RAJTOVACÍ (JEZDECKÁ) kancelářská židle. Židle k PC - přímo počítačová židle. Nemá synchronní mechaniku, nýbrž křeslovou s několika vylepšujícími patenty (např. s aretací úhlu mezi sedákem a opěrákem v mnoha polohách - přímo plynule), s extrémně velkým úhlem sklápění, navíc s možností sklápění sedáku dopředu (nezvedá tedy nohy od země, takže krev může stále zpět do srdce). Umožňuje navíc i sezení jako na gymnastickém míči (jakási jezdecká - rajtovací poloha) - bez použití opěry zad. Výsledkem je jednoduchá možnost střídání 3 poloh - sezení (jako na běžné synchronní židli) , ležení (jako na hodně dobré lehátkové židli) a "rajtování" (jako na balónu). 4D područky bohužel nejsou moc měkké. Zato jsou hodně vzadu (ale posuvné dopředu pro "břichaté"), takže nenarážejí do stolu. Vzdálenost mezi područkami lze nastavit od 35 do 50 cm! Lze přídavnou nafukovací bederní podpěru, výškově i vodorovně nastavitelnou. Podhlavník je nastavitelný vertikálně (ve velkém rozsahu) i horizontálně. Vyrábí se 2 velikostní modely - vybere si opravdu každý - kdo má méně než 120 kg a více v kapse ;-) Hliníkový kříž lze černý nebo leštěný. Potah lze až do 200 000 cyklů MARTINDALE - u ne-nonstop židlí je to absolutní špička.
Nejvyšší model ECO 55 Sit-up je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: HG ECO 50 Sit-up (kříž černý, op. hlavy, podr. PUR, látka sk.3) 42 954.- Kč

AN CONCORDE 2424

od: 38 790.- Kč
Určená do velínů s 24-hodinovým používáním. Přesto je ZÁRUKA CELÝCH 5 LET(vč.látky)! Kancelářská židle se synchronní mechanikou s aretací v pěti pozicích a nastavením síly protiváhy s ovládáním tlačítky v područkách. Unese i "vyvinutější" postavy (do 159 kg). POZOR: velké množství židlí, které jsou nabízeny pro 24-hodinové používání celých 5 let, to ve skutečnosti nevydrží. Nenechte se zmást líbivým vzhledem. Hmotnost této židle je dokonce vyšší než AN STAMINA (nejde ani zvednout ze země) - to mluví za vše - je plná železa. Čalouněna látkou s 500 000 cykly Martindale (oděruvzdornost je tedy velice vysoká!!!!). Možnost nastavení výšky opěráku v sedmi pozicích mechanismem up-down, lze nastavit vzájemnou vzdálenost područek od sebe. Nastavení hloubky sedáku. Snímatelný sedák i potah.
V jedné ze svých pracoven ji měl i bývalý americký prezident Bush mladší :-)
U této židle nabízíme speciální službu: při vážném zájmu ji bezplatně zapůjčíme pro vyzkoušení v provozu zákazníka.
levé foto: AN CONCORDE 2424 (látka kat.6, PRESIDIO 09) 38 790.- Kč

KN SKYE

od: 35 286.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ a hlavně exkluzivní kancelářská židle se speciální synchronní mechanikou. Židle k počítači - přímo počítačová židle. Výškové nastavení sedáku o 11cm, sklon sedáku lze nastavit ručně na 0 nebo -4 stupňů, podnožka na pružném teleskopu (překáží-li nám vepředu, prostě ji otočíme dozadu, či na bok), posun sedáku o 5 cm. Nastavení hmotnosti sedícího od 50 do 150 kg ve 4 stupních pouhým pootočením kolečka - patentováno (perfektní pro různě těžké partnery, např. doma, kteří se střídají u jednoho PC - bez této možnosti by jeden z nich v praxi sklápění nevyužíval). Bederní podpěru lze nastavit 15 cm výškově a 4 cm vodorovně, područky lze o 6 cm oddálit od sebe, o 12 cm zvednout a o 46 stupňů otočit, podhlavník lze o 9 cm zvednout a o 35 stupňů otáčet a co je důležité - vysunout dopředu, aby sklonil hlavu s očima k monitoru. Velice sofistikovaná, pohodlná kinematika sklápění (nezvedá chodidla nahoru, zato posouvá sedák o 2,5 cm dopředu, aby se těžiště sedícího nedostalo nebezpečně dozadu), která otevírá úhel mezi sedákem a opěrákem až o 47 stupňů (opěrák je tedy vůči podlaze v úhlu 95-142 stupňů), lze aretovat v jakékoliv poloze - patentováno.
V současné (ekonomicky těžké) době není dostupný čalouněný opěrák a vozík. Uvidíme, jak to bude vypadat s dostupností obou po ekonomické recesi. ;-)
Je trvale k vyzkoušení (včetně vozíku na nohy) na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA (kromě vozíku) 5 LET!
levé foto: KN SKYE SKBDH350+KO1 (opěrák síť, podhlavník a sedák kůže, bez vozíku)
45 078.- Kč

SA EMOTION DL 200

od: 34 500.- Kč návod ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ a hlavně exkluzivní kancelářská židle se speciální mechanikou. Židle k počítači i ke stolu vedoucího. Výškové nastavení sedáku, sklon zadní poloviny sedáku lze nastavit ručně. Jedna z mála židlí s proměnnou velikostí (hloubkou) sedáku (ne tedy jen pouhý posun sedáku). bederní podpěru lze nastavit výškově, područky lze oddálit od sebe, zvednout a natáčet. Podhlavník je excentrický, takže otáčením kolem osy jej lze vysunout dopředu, aby sklonil hlavu s očima k monitoru, navíc je nastavitelný výškově. Velice sofistikovaná, pohodlná kinematika sklápění opěráku (nezvedá chodidla nahoru).
DALŠÍ INFO PŘIPRAVUJEME.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: SA EMOTION DL 200 G200250 (kostra chrom)
53 000.- Kč

Všechny ceny uvedené v této sekci jsou bez DPH.

Všechny židle a křesla jsou určené k sezení osob s hmotností do 90 kg v jednosměnném provozu v běžném kancelářském prostředí (není-li uvedeno jinak). Pouze k tomuto režimu se vztahují standardní dvouleté i výše uvedené prodloužené záruky. Tyto zvýšené záruky se netýkají potahů, kde platí vždy 2 roky (není-li uvedeno jinak).

TIP: u některých židlí se pod myší objeví nad bílou větou upřesňující bublina (tam, kde je závorka moc krátká).

Určitý problém je samotné rozdělení na židle a křesla, platí - kolik lidí, tolik názorů.
Zde budeme za židli považovat takový sedací nábytek, který má proměnný úhel a/nebo proměnnou vzdálenost mezi sedákem a opěrákem.
Za křeslo pak budeme považovat sedací nábytek, který má pevně spojený sedák s opěrákem, tj. má neměnný úhel a vzdálenost mezi nimi.


Zde vám tedy nabízíme naše nejoblíbenější "židle", od nejnižší až do nejvyšší cenové hladiny. Snažíme se mít většinu těchto židlí vystavenu.

Vpravo vidíte vzorník jednoho druhu látky od jediného výrobce židlí - kód AT (kolik různých kódů je u židlí dále, tolik výrobců nabízíme, přičemž každý výrobce používá několik druhů potahů). Jedná se o potah ALCATRAZ (100% PES), který dosáhl v mezinárodní stupnici otěruvzdornosti MARTINDALE hodnotu 20 000 cyklů . Nabízíme ale i potahy s hodnotou 500 000 cyklů (pro 24-hodinové provozy) a širokou škálu mezi tím.
Tato sekce není zdaleka hotová, přidáváme vzorníky látek, dřeva, ceníky i další nové zboží - považujeme za výhodnější pustit do světa web nedokončený, ale fungující, než čekat na úplné dokončení - to by také nemuselo nastat nikdy... Pracujeme na tom intenzivně, přesto to přibývá pomalu (mezi námi, je to pěkná pakárna).
Bude-li se Vám zdát, že hotové části nefungují jak by měly, prosíme, napište nám např. do NÁVŠTĚVNÍ KNIHY, děkujeme...


© Kancelářský nábytek M1, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Rychlé odkazy: nahoru ^

NAVRCHOLU.cz