Přehled THERAPIÍ:      THERAPIA BODY | THERAPIA MAXI | THERAPIA MINI | THERAPIA ENERGY-MINI | THERAPIA UNI Kancelářské židle u M1.cz
Titulní stránka
www.m1.cz

THERAPIA UNI

kancelářská židle

zpět na další kancelářské židle v obsahu

Fotogalerie:

Popis židle THERAPIA® UNInahoru ^

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® MAXI se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení.

OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ! (avšak ne tak, jako židle THERAPIA® BODY) ;-)

Kancelářská otočná židle se čtyřmi bioaktivními zónami (zónové sezení) se synchronní mechanikou s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího.

Všechny modely THERAPIA® UNI mají posuvný sedák na pružinách, výškově nastavitelný opěrák mechanikou UP-DOWN a dostatečně silnou pružinu pro přítlak zádového opěráku (narozdíl od židle THERAPIA® MAXI). 2D područky stavitelné plastové 3D. Atraktivní leštěný, hliníkový kříž. Kolečka univerzální.

Židle je dle nás takříkajíc "odvar THERAPIA BODY", nebo "THERAPIA BODY pro chudé" ;-)... U BODYny jsou totiž všechny 4 bioaktivní zóny více přehnané a tudíž zdravější.

Základní verze THERAPIA® UNI s područkami:
THERAPIA® UNI 9419 "malá" THERAPIA® UNI 9450 "střední" THERAPIA® UNI 9470 "velká"

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA 5 LET!


Klady a zápory:nahoru ^

Klady:

Zápory:

Poznámky ke kladům a záporům

Klady a zápory jsou vždy relativní, tzn. jsou vztažené k ostatním židlím stejného typu a cenové kategorie. Navíc zůstane toto hodnocení vždy subjektivní, i když se snažíme, aby shrnovalo názory co nejvíce odborníků.

Také je třeba si uvědomit, že kromě standardních postav, máme mnozí z nás i různé rozměrové odchylky. Takže určitá židle, pro někoho absolutně nepoužitelná, může být pro jiného pravým pokladem... A právě tyto informace by mohly tápání ulehčit.


Články:nahoru ^


Certifikáty a hodnocení:nahoru ^

Certifikát autorizovaného prodejce:

Zpráva o klinickém hodnocení židle:

Ochraná známka, vzor:


Ostatní:nahoru ^


Rychlé odkazy: nahoru ↑
ergonomické židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, jednací židle, lékařské židle, průmyslové židle, dětské židle, elektricky výškově stavitelné stoly, multisedáky - lavice, ostatní sedací nábytek, ergonomické a PC doplňky, věšáky, konferenční stolky, elektro doplňky, ostatní doplňky, ergonomie, čtěte jako 1., kontakt - prodejna: Praha, Teplice, Litoměřice, THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM