Přehled THERAPIÍ:      THERAPIA BODY | THERAPIA MAXI | THERAPIA MINI | THERAPIA ENERGY-MINI | THERAPIA UNI Kancelářské židle u M1.cz
Titulní stránka
www.m1.cz

THERAPIA MINI

dětská židle

1. dětská ergonomická židle pro zdravé sezení!

zpět na další dětské židle v obsahu

Fotogalerie:Popis židle THERAPIA® MINInahoru ^

THERAPIA® MINI, neboli THERAPIA® KID, neboli DĚTSKÁ THERAPIA®, neboli MALÁ THERAPIA® Jak je vám libo ;-)

Unikátní dětská ergonomická židle THERAPIA® MINI se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými čtyřmi bioaktivními prvky - zónami (zónové sezení) systém aktivního sezení. Opravdu přinutí vaše "miminka" sedět zdravě - dospělí si to mohou vyzkoušet na Therapii pro dospělé ;-)

JE ABSURDNÍ, ABY DOSPĚLÍ SEDĚLI BĚŽNĚ NA ŽIDLÍCH ZA 10 000 A DĚTI NA ŽIDLI ZA 400, PŘIČEMŽ SE JEJICH POHYBOVÝ APARÁT TEPRVE VYVÍJÍ!!!

Kancelářská (lze totiž použít i jako kancelářská židle pro menší občany) otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Pomocí plynového pístu lze pohodlně měnit výšku sedáku (standardně je výška pro normální kancelářský stůl - lze ale objednat i nižší píst pro výškově stavitelný stůl), dodává se standardně s podnožkou s výškou 85mm (pro ještě menší děti, sedící u normálního kanc. stolu, lze použít pod nohy např. dětskou stoličku k umyvadlu). Zádová opěra výškově nastavitelná, pákový komfortní synchronní mechanismus s možností aretace v několika polohách. Posuv sedáku na pružinách - lze snadno měnit jeho hloubku! Plastový kříž.

Výrobcem doporučená max. zátěž je 80 kg (autor těchto řádků má skoro 100 kg, ŘÁDIL na ní - a vydržela!). Čalounění je na sedáku i opěráku z jednoho, dvou nebo tří pruhů, lze použít 1-2 odstíny, ale vždy z jednoho druhu látky - viz. foto. Pro děti od cca 6 let, ale je vhodná i pro menší dospělé. Bílé plasty lze čistit běžnými automobilovými přípravky na POLYPROPYLÉN. K bílým plastům lze pevné područky, k černým plastům lze výškově stavitelné područky. Podnožka je zdarma s výškou 85 mm.

Plasty lze bílé nebo černé, avšak přečtěte si zápory bílé verze.

Je trvale k vyzkoušení na všech našich showroomech.

ZÁRUKA 5 LET!

Klady a zápory:nahoru ^

Klady:

Zápory:

Klady a zápory jsou vždy relativní, tzn. jsou vztažené k ostatním židlím stejného typu a cenové kategorie. Navíc zůstane toto hodnocení vždy subjektivní, i když se snažíme, aby shrnovalo názory co nejvíce odborníků.

Také je třeba si uvědomit, že kromě standardních postav, máme mnozí z nás i různé rozměrové odchylky. Takže určitá židle, pro někoho absolutně nepoužitelná, může být pro jiného pravým pokladem... A právě tyto informace by mohly tápání ulehčit.


Články:nahoru ^


Certifikáty a hodnocení:nahoru ^

Certifikát autorizovaného prodejce:

Zpráva o klinickém hodnocení židle:

Ochraná známka, vzor:


Ostatní:nahoru ^

 


Rychlé odkazy: nahoru ↑
ergonomické židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, jednací židle, lékařské židle, průmyslové židle, dětské židle, elektricky výškově stavitelné stoly, multisedáky - lavice, ostatní sedací nábytek, ergonomické a PC doplňky, věšáky, konferenční stolky, elektro doplňky, ostatní doplňky, ergonomie, čtěte jako 1., kontakt - prodejna: Praha, Teplice, Litoměřice, THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM