Přehled THERAPIÍ:      THERAPIA iBODY | THERAPIA MAXI | THERAPIA iENERGY S | Kancelářské židle u M1.cz
Titulní stránka
www.m1.cz

THERAPIA iENERGY S

dětská židle

1. dětská ergonomická židle pro zdravé sezení!

zpět na další dětské židle v obsahu

Euripides prý napsal:
"Ve svých dětech žijeme dál..."

Evoluční biolog by nejspíš napsal:
"Každým naším dítětem se dostane polovina našich genů do budoucnosti."

M1 dodává:
"S kvalitnější židlí mají naše děti větší šanci, že posunou čtvrtinu našich genů do další generace. Chce snad někdo tvrdit, že hrbatá modelka nebo ajták s kulatými zády budou mít víc potomků, než..."

Fotogalerie:

Popis židle THERAPIA® MINI nahoru ^

THERAPIA ENERGY-MINI je nová rostoucí dětská židle se 4 patentovanými terapeutickými zónami pro správné podepření těla při dlouhém sezení (zejména u počítače).

Doporučeno pro děti od 6 let, optimálně do max. výšky 170 cm).

Maximální nosnost 90kg. Možnost zvýšit až na 130 kg použitímkovového volitelného kříže. (autor těchto řádků má skoro 100 kg, ŘÁDIL na ní - a vydržela!)

Unikátní dětská ergonomická židle THERAPIA® MINI se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými čtyřmi bioaktivními prvky - zónami (zónové sezení) systém aktivního sezení. Opravdu přinutí vaše "miminka" sedět zdravě - dospělí si to mohou vyzkoušet na Therapii pro dospělé ;-)

JE ABSURDNÍ, ABY DOSPĚLÍ SEDĚLI BĚŽNĚ NA ŽIDLÍCH ZA 10 000 A DĚTI NA ŽIDLI ZA 400, PŘIČEMŽ SE JEJICH POHYBOVÝ APARÁT TEPRVE VYVÍJÍ!!!

Kancelářská (lze totiž použít i jako kancelářská židle pro menší občany) otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Pomocí plynového pístu lze pohodlně měnit výšku sedáku (standardně je výška pro normální kancelářský stůl - lze ale objednat i nižší píst pro výškově stavitelný stůl), dodává se standardně s podnožkou s výškou 85mm (pro ještě menší děti, sedící u normálního kanc. stolu, lze použít pod nohy např. dětskou stoličku k umyvadlu). Zádová opěra výškově nastavitelná, pákový komfortní synchronní mechanismus s možností aretace v několika polohách. Posuv sedáku na pružinách - lze snadno měnit jeho hloubku! Plastový kříž.

Je trvale k vyzkoušení na všech našich showroomech.

ZÁRUKA 5 LET!

Klady a zápory: nahoru ^

Klady:

Zápory:

Klady a zápory jsou vždy relativní, tzn. jsou vztažené k ostatním židlím stejného typu a cenové kategorie. Navíc zůstane toto hodnocení vždy subjektivní, i když se snažíme, aby shrnovalo názory co nejvíce odborníků.

Také je třeba si uvědomit, že kromě standardních postav, máme mnozí z nás i různé rozměrové odchylky. Takže určitá židle, pro někoho absolutně nepoužitelná, může být pro jiného pravým pokladem... A právě tyto informace by mohly tápání ulehčit.


Články: nahoru ^


Certifikáty a hodnocení: nahoru ^

Certifikát autorizovaného prodejce:

Zpráva o klinickém hodnocení židle:

Ochraná známka, vzor:


Ostatní: nahoru ^

 


Rychlé odkazy: nahoru ↑
ergonomické židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, jednací židle, lékařské židle, průmyslové židle, dětské židle, elektricky výškově stavitelné stoly, multisedáky - lavice, ostatní sedací nábytek, ergonomické a PC doplňky, věšáky, konferenční stolky, elektro doplňky, ostatní doplňky, ergonomie, čtěte jako 1., kontakt - prodejna: Praha, Teplice, Litoměřice, THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM