www.m1.cz BETA   

 
akce
novinky
výprodej
ankety
návšt.kniha

Kancelářský nábytek M1, s.r.o. + židle, křesla, doplňky, interiéry

   Kancelářské (pracovní, manažerské, ergonomické, otočné, kolečkové, počítačové) židle

AKTUÁLNÍ  STAV  SHOWROOMU  (zatím jen sedací nábytek)        Teplice        Litoměřice        Praha


Obsah          >>>   setříděno vzestupně dle přesné ceny zobrazených modelů   >>>


Přijďte vyzkoušet - nekupujte podle obrázků, málokterá židle je univerzální a vyhovuje každému (připravujeme seznam takových)

PW HIT od: 3 400.- Kč
Kancelářská kolečková otočná židle s mechanikou synchronní. Lze u ní pohodlně nastavit sílu přítlaku zádové opěry, lze zamknout v přední poloze, nebo nechat celý den stálý přítlak. Lze výškově nastavitelné područky a navíc zdarma!!! Zádová opěra není výškově nastavitelná, ale je v rozumné výšce. Sedák je také rozumně veliký. Co víc od naší nejlevnější synchronní židle chtít...
Tato kombinace užitných vlastností a ceny je opravdovým HITem.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích, Litoměřicích a Praze.
levé foto: PW HIT 3010 (područky, potah LX82) 3 400.- Kč
AN 1420 ASYN od: 3 410.- Kč
Kancelářská kolečková otočná židle s mechanikou asynchronní - tj nezávislý pohyb sedáku a opěráku!
Lze u ní pohodlně nastavit úhel sklonu sedáku a potom jinou pákou lze spustit jakousi obdobu synchronního mechanismu se stálým přítlakem zádové opěrky. Zádová opěra je výškově nastavitelná. Područky lze různé.
Podle našich zkušeností je zřejmé, že tato kombinace užitných vlastností a ceny je optimální.
ZÁRUKA 3 ROKY.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Litoměřicích.
levé foto: AN 1420 ASYN (potah MICROFIBRA 03) 3 633.- Kč
AN 1350 ASYN ERGO od: 3 581.- Kč
Kancelářská pracovní otočná židle s mechanikou asynchronní - tj nezávislý pohyb sedáku a opěráku!
Lze u ní pohodlně nastavit úhel sklonu sedáku a potom jinou pákou lze spustit jakousi obdobu synchronního mechanismu se stálým přítlakem zádové opěrky. Navíc má ergonomické tvarování. Područky lze různé. Podle našich nejnovějších zkušeností se zdá, že tato kombinace užitných vlastností a ceny bude mít budoucnost.
ZÁRUKA 3 ROKY.
levé foto: AN 1350 ASYN ERGO (potah MICROFIBRA) 3 803.- Kč
AN 1350 ASYN od: 3 491.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou asynchronní - tj nezávislý pohyb sedáku a opěráku!
Lze u ní pohodlně nastavit úhel sklonu sedáku a potom jinou pákou lze spustit jakousi obdobu synchronního mechanismu se stálým přítlakem zádové opěrky. Područky lze různé. Podle našich nejnovějších zkušeností se zdá, že tato kombinace užitných vlastností a ceny bude mít budoucnost.
ZÁRUKA 3 ROKY.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích.
levé foto: AN 1350 ASYN + BR13/70 (područky, potah AMICRA) 3 981.- Kč
NO PETRA od: 3 430.- Kč
V roce 2002 a 2003 byla asynchronní verze této židle naší nejprodávanější kancelářskou židlí. Vzhledem k tomu, že dnes už nabízíme u některých židlí technicky vyspělejší asynchronní mechaniku, pozorujeme ústup prodeje této židle. Asynchronní mechanika představuje možnost naklápění sedáku a opěráku nezávisle na sobě. Je k dispozici i synchronní mechanika. Područky SH30 (výškově nastavitelné) jsou u této židle nejoblíbenější (viz malý obr.).
levé foto: NO PETRA AS + SH79 (asyn.mech, podr.SH79, potah A-INCAS) 4 415.- Kč
AN 1480 SYN od: 3 857.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, nastavitelná hloubka sezení bez příplatku - jinými slovy, je to židle pro chlapy (vyšší než 185cm). Pravdou je, že né všechny židle s nastavitelnou hloubkou sezení a křesla, určené pro osoby s delšími stehenními kostmi, mají tak dlouhý sedák (resp. opěrák vzdálený od sedáku), a světlou šířku mezi područkami (pro tzv. silné osoby), jako tato. Výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, možnost doplnění područkami plastovými (výškově stav.). Kříž pouze plast.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Litoměřicích.
levé foto: AN 1480 SYN + BR19 (kříž a výškov.nast.podr.plast, látka MF09) 4 897.- Kč
AN HERA 1470 SYN / 1470 SYN C od: 4 276.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní, s nastavením síly protiváhy, s ergonomickým tvarováním, výškově nastavitelnou opěrkou hlavy, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, možnost doplnění područkami chromovanými (pevnými) nebo plastovými (výškově stav.). Kříž lze plast nebo chrom.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích.
levé foto: AN HERA 1470 SYN C + BR22 (op.hl.,kříž a podr.chr.,látka AM) 5 091.- Kč
AN BETA IGO od: 5 185.- Kč
Doporučujeme pouze do 80 kg "klidné" váhy.
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s vícenásobnou aretací, s nastavením síly protiváhy, s ergonomickým tvarováním, buvolí kůže na sedáku, na opěráku prodyšná potahová látka, výškově nastavitelné područky s chrómem.
levé foto: AN BETA IGO 5 185.- Kč
AT BRAVO (asynchro) od: 4 041.- Kč
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou asynchronní s mohutným, hlubokým sedákem a vysokým opěrákem. Zádový opěrák má úžasně tvarovanou bederní podpěru a je výškově nastavitelný. Asynchronní mechanika je v ČR málo používaná: lze u ní pohodlně nastavit úhel sklonu sedáku a potom jinou pákou lze spustit jakousi obdobu synchronního mechanismu se stálým přítlakem zádové opěrky. Možné je několik druhů područek vč. výškově nastavitelných. Mezi výš. nast. područkami P59 je vzdálenost 42 cm! Nově lze doplnit i posuv sedáku.
Naše dlouholeté zkušenosti nám napovídají, že tato kombinace užitných vlastností a ceny může mít budoucnost, ale je pravda, že dnes je módní synchronní mechanika. Prodej však ukazuje, že máme pravdu - je to naše nejprodávanější židle.

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Litoměřicích.
levé foto: AT BRAVO ASYN. + P59 (m.asyn., područky výš. nast., potah C) 5 564.- Kč
AT SPRING od: 4 491.- Kč
Kancelářská otočná židle se synchronní mechanikou, čalouněný nebo síťovaný opěrák.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Litoměřicích (vždy 1 síťovaný a 1 čalouněný).
levé foto: AT SPRING síť + P66 (čal. výškově stav. područky, záda-síť, potah Z) 5 690.- Kč
AT YORK (synchro) od: 4 169.- Kč
Kancelářská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, nastavitelná hloubka sezení bez příplatku - jinými slovy, je to židle pro chlapy (vyšší než 185cm). Pravdou je, že né všechny židle s nastavitelnou hloubkou sezení a křesla, určené pro osoby s delšími stehenními kostmi, mají tak dlouhý sedák (resp. opěrák vzdálený od sedáku), a světlou šířku mezi područkami (pro tzv. silné osoby), jako YORK. Možné je 6 druhů područek (pevné P22 a P40, výškově nastavitelné P25, P33, P58 a P96). Lze i podhlavník (celočalouněný) současně s celočalouněným zád. opěrákem. Kříž černý plast nebo chrom.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Litoměřicích (v Praze s podhlavníkem).
levé foto: AT YORK ŠÉF + P40(mech.syn.,posuv sed.,kříž a podr.chrom,látka C) 5 739.- Kč
AT EMA od: 4 263.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní. Lze i s podhlavníkem.
Šedá kostra je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích.
levé foto: AT EMA ŠÉF ŠEDÁ + P33/S (šedé plasty, stav.podr., potah Z) 6 065.- Kč
AN SIGNO 2040 SYN / 2040 SYN C od: 4 661.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s opěrkou hlavy, nastavení hloubky sedáku bez příplatku, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, nastavení opěrky hlavy mechanismem up-down, plynový píst, možnost doplnění područkami AR 06 - výškově nastavitelné.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze, Teplicích a Litoměřicích.
levé foto: AN SIGNO 2040 SYN C + AR06 (op.hl.,kříž a podr.chr.,látka AM) 6 133.- Kč
AT QUEEN od: 4 020.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní. Zádový opěrák výškově nastavitelný lze v provedení plast nebo čalouněný panel. Kříž černý plast nebo chrom.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Litoměřicích.
levé foto: AT QUEEN ŠÉF + P45(čal.záda,pevné chr.podr.,kříž chrom,potah Z) 6 293.- Kč
LD LYRA SY od: 4 000.- Kč více zde ...
UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Opěrák střední nebo vysoký, nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN, kríž nylonový nebo hliníkový s různým povrchem, kolečka malá nebo velká, plynový píst, různé područky. Za příplatek lze posuv sedáku nebo posuv s nastavením sklonu sedáku, stavitelná bederní opěrka SCHUKRA. Kostra lze i šedá.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Teplicích.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD LYRA 235-SY BR-235-N4 F80-N6 BO (látka kat.E)
6 480.- Kč
AN SAPPHIRE od: 4 757.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s ergonomickým tvarováním, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, možnost doplnění opěrkou hlavy, ramínkem na sako nebo područkami AR 04 (resp. AR05 - kov část je chrom)- výškově nastavitelnými, černá plastová báze nebo chrom. Pogumovaná kola.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: AN SAPPHIRE 2420 (op.hlavy, kříž a výš. nast. podr. plast., látka A) 6 741.- Kč
OP SATURN od: 6 960.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s křeslovou mechanikou s nastavením síly protiváhy, navíc však má ještě pružinovou mechaniku, spojující opěrák se sedákem, která je nastavitelná nezávisle na pružině vracející sedák. Je to zajímavé řešení, které se navenek chová podobně jako synchronní mechanika. Bederní opěrka i opěrka hlavy jsou vertikálně i horizontálně nastavitelné (bederní opěrka je bohužel i v nejvyšší poloze příliš nízko), područky výškově nastavitelné, navíc je lze navzájem oddálit. Kovové části jsou hliníkové matné. Čalounění sedáku a opěrky hlavy černou látkou (sítí) NET nebo černou kůží. V opěráku je vždy černá síť MESH USA (s kovovým vláknem).
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Litoměřicích. Není v nabídce pro Teplice!
levé foto: OP SATURN (černá látka NET) 6 960.- Kč
LD WEB SY od: 5 760.- Kč
více zde ...
Neskutečně UNIVERZÁLNÍ (vyhovuje drtivé většině postav) kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Lze opěrku hlavy. Anti-shock system. Opěrák vysoký celočalouněný nebo čalouněný samonosnou síťovinou GOYAL (černá nebo šedá) nebo černou látkou (sítí) RET s vetkanými čtverci. Opěrka hlavy nelze síťovinou GOYAL ani černou látkou RET. Lze několik druhů područek. Kolečka velká 65mm. Kříž nylon černý, lze i hliníkový černý, N2-efekt hliník nebo leštěný.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Teplicích.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD WEB 410-SY+BR-470 (celočal. záda, podr., kříž nylon, potah E)
6 980.- Kč
PW OFFICE 3900-3942 od: 6 400.- Kč více zde ...
TATO ŽIDLE VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ I KDYBY JSTE NECHTĚLI ;-) MÁ OBROVSKOU (možná nejvýraznější na světě) BEDERNÍ PODPĚRU.
Ergonomická pracovní židle, volitelná hloubka sedáku, komfortní synchronní mechanismus s aretací polohy a ergonomickou regulací tuhosti (z boku - nemusíte lézt pod židli), výškově stavitelná opěra zad s bederní opěrkou, 3 druhy područek (pevné, výškově stavitelné nebo výškově stavitelné, stranově otočné a posuvné /černá nebo chrom/), hliníkový kříž (černý nebo leštěný hliník). Vlivem možná až příliš silné pružiny, vracející opěrák, je určena těžším lidem, dokonce do 110 kg (podle výrobce - zde dokonce tvrdíme, že unese i víc, ačkoliv u ostatních židlí máme většinou opačný názor)
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Teplicích.
levé foto: PW OFFICE 3930 (kříž hliník, výš.nast.podr, látka kat. a.) 7 000.- Kč
MA OPEN ENTRY CZ 225 - 227 od: 5 300.- Kč více zde ...
Pracovní kancelářská otočná židle, zádová opěrka vysoká nebo střední. Područky 3D - výškově nastavitelné, otočné a oddálitelné. Opěrák výškově nastavitelný. Synchronní mechanika TOP SYNCHRO PLUS (s nastavitelnou hloubkou sezení a s nastavením síly přítlaku opěráku). Možnost nastavení bederního hrbolu za příplatek. Dva druhy tvaru čalounění opěráku. Kříž lze i hliníkový leštěný nebo stříbrný perlový. Područky lze čalounit látkou nebo kůží. Opěrák a sedák lze čalounit (bez příplatku!) vloženým čtvercem nebo obdélníkem.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Teplicích.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA OPEN ENTRY CZ 227 S N Avs (látka 30...)
7 070.- Kč
AN SATURNO od: 4 757.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, s ergonomickým tvarováním, výškové nastavení opěráku mechanismem up-down, možnost doplnění opěrkou hlavy, ramínkem na sako nebo područkami AR 04 (resp. AR05 GR - kov část je mat.chrom RAL 9006)- výškově nastavitelnými, černá plastová báze nebo matný chrom RAL 9006. Pogumovaná kola (né ve verzi GR).
levé foto: AN SATURNO 2720(op.hl.,kříž a výš.nast.podr.plast.,ramínko,lát.BA) 7 594.- Kč
LD LEXTRA od: 5 820.- Kč více zde ...
Kancelářská židle. Opěrák střední nebo vysoký - výškově nastavitelný, sedák střední nebo hluboký, synchronní mechanika, kříž nylon černý nebo hliníkový v barvě N1 černá, N2 efekt hliník nebo N6 leštěný hliník, různé druhy područek, kolečka 65mm, plynový píst. Lze doplnit podhlavníkem nastavitelným vertikálně i horizontálně (čalouněným síťovinou GOYAL), posuvem sedáku, nebo posuvem i náklonem sedáku i stavitelnou bederní opěrou. Doporučená žátěž max. 110 kg.
ZÁRUKA 5 LET.
levé foto: LD LEXTRA 470-SY+BR-470-N1+P (látka kat. E)
7 610.- Kč
AT YORK (synchro) od: 4 169.- Kč
Kancelářská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy, nastavitelná hloubka sezení bez příplatku - jinými slovy, je to židle pro chlapy (vyšší než 185cm). Pravdou je, že né všechny židle s nastavitelnou hloubkou sezení a křesla, určené pro osoby s delšími stehenními kostmi, mají tak dlouhý sedák (resp. opěrák vzdálený od sedáku), a světlou šířku mezi područkami (pro tzv. silné osoby), jako YORK. Možné je 6 druhů područek (pevné P22 a P40, výškově nastavitelné P25, P33, P58 a P96). Lze i podhlavník (celočalouněný) současně s celočalouněným zád. opěrákem. Kříž černý plast nebo chrom.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze (v Teplicích a Litoměřicích bez podhlavníku).
levé foto: AT YORK+PODHL+P40(podhl.,mech.syn.,kříž a podr.chrom,látka C) 7 649.- Kč
LD TEKTON od: 6 110.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího, lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Lze opěrka hlavy. Anti-shock system. Nastavení výšky opěráku UP-DOWN. Opěrák střední nebo vysoký, celočalouněný nebo pohledový černý plast s čalouněným panelem nebo dokonce bez něj. Područky výškově stavitelné nebo 3D - stavitelné ve 3 směrech. Kříž v několika provedeních.
S čalouněným panelem je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Litoměřicích.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD TEKTON 325-SY+BR-318 (látka kat. E)
7 760.- Kč
PW ART 7002 od: 7 900.- Kč
Kožená manažerská židle. Synchronní houpací mechanismus s aretací libovolné polohy a regulací tuhosti, stranově otočné výškově nastavitelné područky z měkké PUR pěny s posuvem vpřed / vzad, komfortní ergonomická bederní opěrka s regulací přítlaku, pevná čalouněná opěrka hlavy, leštěný hliníkový kříž. Potahový materiál vždy černá lesklá kůže (záda černá koženka).
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: PW ART 7002 (područky, potah kůže) 7 900.- Kč
VN NEW ARTWORK od: 6 220.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Ergonomické opěradlo jen "hranaté", jen s černou síťovinou, vybavené výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub. Kříž jen černý plast. Potah sedáku lze jen se speciální prodyšnou 3D síťovinou BBx.
Je trvale k vyzkoušení na všech našich showroomech (její sofistikovanější sestra VN MED ART).
levé foto: VN NEW ARTWORK (mech. Standard, podr. C2, látka BB4) 7 995.- Kč
AT ATHENA od: 5 775.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Bederní opěra je výškově stavitelná. Prodyšný opěrák střední nebo vysoký, područky a kříž lze v černém plastu, aluminiu nebo chromu. Barvu pružné prodyšné sítě na opěráku lze volit mezi modrou, zelenou, vínovou nebo klasickou černou.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích.
levé foto: AT ATHENA ŠÉF + P2A(opěrák vys., podr. a kříž aluminium, potah Z) 8 049.- Kč
AT SAFIR od: 6 963.- Kč
Synchronní mechanika. Moderní kancelářská otočná židle s vysokým nebo nižším ergonomickým opěrákem a sedákem. Područky P37 nebo P38. Uvnitř područek P38 je ukryt malý kloub, umožňující pohyb současně se synchronním mechanismem.
levé foto: AT SAFIR ŠÉF + P37 (područky a kříž černý plast, látka M) 8 250.- Kč
AN EXACT od: 8 305.- Kč
Vysoce ERGONOMICKÁ kancelářská židle - POZOR: doporučujeme jen do 70 kg "klidné váhy".
CENOVÁ BOMBA!!!      VYJÍMEČNÁ KOMBINACE SCHOPNOSTÍ A CENY.
Pracovní židle s prodyšným opěrákem, synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy, hlavová opěrka s nastavením sklonu, zádový opěrák vertikálně regulovatelný, bederní opěrka horizontálně regulovatelná, 3D područky: posuvné, otočné a výškově nastavitelné, čalouněno pravou kůží (černá) nebo látkou (černá, žlutá, modrá), velká kolečka. Pouze kožená verze má čalouněné područky.
levé foto: AN EXACT(opěr.hlavy,kříž leštěný hliník,potah látka LEON černý) 8 305.- Kč
AN ALISEO od: 7 562.- Kč
Pracovní kancelářská otočná židle s prodyšným opěrákem, lze hlavová opěrka s nastavením výšky, synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy, bederní horizontálně regulovatelná opěrka, posuvné a otočné čalouněné područky, čalouněno pravou kůží nebo černou látkou (model s podhlavníkem) nebo šedou vzorovanou látkou ze 100% polyesteru (model bez podhlavníku).
levé foto: AN ALISEO A (opěrka hlavy, pravá kůže, černý plast. kříž) 8 454.- Kč
LD SMART od: 5 960.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Anti-shock system. Nastavení výšky opěráku UP-DOWN. Opěrák vysoký celočalouněný, nebo pohledový plast s čalouněným panelem, nebo jen s čalouněnou bederní opěrkou, nebo zcela bez čalounění. Lze područky výškově stavitelné a otočitelné do stran, za příplatek s měkkou podložkou pod ruce. Kolečka univerzální 65mm. Kříž a kov opěrky hlavy v několika provedeních. Lze posuvný sedák. Lze stavitelnou bederní opěrku (jen u typu 369 a 368).
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD SMART 366+BR-368+F80-N3 (látka kat. E)
8 510.- Kč
PW TAO od: 8 900.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího, síťová opěra zad s výškově nastavitelnou bederní oporou, hliníkový leštěný nebo černý kříž a doplňky, výškově i šířkově stavitelné područky. Lze volitelná kolečka s vyšší únosností.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Litoměřicích.
levé foto: PW TAO 2312(lešt.AL kříž a záda,stran.a výš.nast.chr.podr.,potah TX) 8 900.- Kč
LD VISTA od: 6 700.- Kč více zde ...
Špičková, moderní, kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Anti-shock system. Kolečka velká - 65mm. Opěrák je výškově stavitelný. Lze područky pevné plastové nebo hliníkové nebo plastové výškově stavitelné. Dokonce lze za směšný příplatek područky čalouněné (látkou nebo kůží ve stejné ceně) - u židlí v této cenové kategorii je to dost vyjímečné. Pevné područky jsou stejně vysoké jako ty výškově nastavitelné v nejnižší poloze. Lze výškově nastavitelná opěrka hlavy (doporučujeme ji čalounit v kůži, stejně jako područky - látka je brzy znečištěná). Kříž v několika provedeních. Za příplatek lze hloubkově posuvný sedák (pevný sedák je v poloze jako posuvný sedák až vzadu). Za příplatek lze i na látkovou verzi doplnit okrasný hliníkový pásek v zádech.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD VISTA 510-SY + BR-520 + F70-N6 (potah kat. E)
8 910.- Kč
DA XENON od: 8 960.- Kč
více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle. NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A VÝKONU! US patent. Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny!
Je to naše nejpohodlnější židle pro práci vleže (sedí se na ní také výborně, ale to je už dnes běžné). Neskutečně pohodlná, velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým sedákem (je tak hluboký, že není použitelná pro menší postavy! - velcí jsou nadšeni) se synchronní mechanikou. S velkým sklonem zádové opěry. 3D područky. 2D podhlavník. Bederní podpěra vertikálně stavitelná. Síť (v sedáku je pod sítí ještě molitan) je v barvě černé, šedé nebo červené. Jedná se o jednu z našich nejprodávanějších kancelářských žídlí. Šedá většinou na skladě.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze, Litoměřicích a Teplicích. ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: DA XENON (potah MESH) 8 960.- Kč
MA OPEN ENTRY 2269 od: 5 490.- Kč
Pracovní kanceláská otočná židle, zádová opěrka vysoká 54 cm, provedení černý nebo šedý plast. Područky pevné nebo výškově nastavitelné. Asynchronní mechanika MULTIMATIC-COMFORT (samostatně nastavitelný sklon sedáku a samostatně nastavitelný sklon a výška zádové opěrky) s nastavením síly přítlaku. Možnost nastavení hloubky sezení, bederního hrbolu a sedáku vyvýšeného ploténkového za příplatek.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA OPEN ENTRY 2269 S N AV SI LW (látka 30222)
9 160.- Kč
LD LEXTRA od: 5 820.- Kč více zde ...
Kancelářská židle. Opěrák střední nebo vysoký - výškově nastavitelný, sedák střední nebo hluboký, synchronní mechanika, kříž nylon černý nebo hliníkový v barvě N1 černá, N2 efekt hliník nebo N6 leštěný hliník, různé druhy područek, kolečka 65mm, plynový píst. Lze doplnit podhlavníkem nastavitelným vertikálně i horizontálně (čalouněným síťovinou GOYAL), posuvem sedáku, nebo posuvem i náklonem sedáku i stavitelnou bederní opěrou. Doporučená žátěž max. 110 kg.
ZÁRUKA 5 LET.
levé foto: LD LEXTRA 480-SY+BR-470-N4+F70-N6+P (látka kat. E)
9 210.- Kč
LD TEKTON od: 6 110.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího, lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Lze opěrka hlavy (je však poměrně vzadu, tj. vhodná pro relaxaci, méně vhodná pro práci u PC - lze snadno doplnit polštářkem). Anti-shock system. Nastavení výšky opěráku UP-DOWN. Opěrák střední nebo vysoký, celočalouněný nebo pohledový černý plast s čalouněným panelem nebo dokonce bez něj. Područky výškově stavitelné nebo 3D - stavitelné ve 3 směrech. Kříž v několika provedeních.
Bez opěrky hlavy je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Litoměřicích.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD TEKTON 318-SY+BR-318 (látka kat. E)
9 660.- Kč
DA XENON FULL MESH od: 9 960.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny! US patent. V sedáku místo molitanu pouze síť (USA)! V létě se nepotí z . . . . ;-)
Velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým sedákem (je tak hluboký, že není použitelná pro menší postavy! - velcí jsou nadšeni) se synchronní mechanikou. S velkým sklonem zádové opěry. 3D područky. 2D podhlavník. Bederní podpěra vertikálně stavitelná. Síť je v barvě černé. Veškeré čalounění (i sedáku) je provedeno americkou sítí s kovovým vláknem - ale je pravda, že většina zákazníků tvrdí, že molitanová verze je pohodlnější - přijďte vyzkoušet.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: DA XENON FULL MESH (potah MESH USA) 9 960.- Kč
VN OPEN ART / MED ART - mech. Standard od: 7 285.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s ergonomickým opěradlem (lze "špičaté" /OPEN ART/ nebo "hranaté" /MED ART/ bez příplatku) potaženým např. síťovinou, vybaveným výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub. Relaxační synchronní mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně nastavení dle váhy sedícího a extra velkým úhlem sklonu opěráku (138 stupňů). Multifunkční opěrka hlavy nastavitelná výškově i sklápěním. Pomocí nářadí lze nastavit vzájemnou vzdálenost područek. Potah lze od síťoviny přes čalounění látkou až po kůži v různých kombinacích.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Litoměřicích (síťový opěrák).
levé foto: VN OPEN ART 10 (mech. Standard, opěr.hl., podr. C2, síť) 9 990.- Kč
VN OPEN ART / MED ART - mech. Standard od: 7 285.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s ergonomickým opěradlem (lze "špičaté" /OPEN ART/ nebo "hranaté" /MED ART/ bez příplatku) potaženým např. síťovinou, vybaveným výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub. Relaxační synchronní mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně nastavení dle váhy sedícího a extra velkým úhlem sklonu opěráku (138 stupňů). Multifunkční opěrka hlavy nastavitelná výškově i sklápěním. Pomocí nářadí lze nastavit vzájemnou vzdálenost područek. Potah lze od síťoviny přes čalounění látkou až po kůži v různých kombinacích.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze (molitanový opěrák s mech. DE LUXE).
levé foto: VN OPEN ART 20 (mech. Standard, opěr.hl., podr. C2, molitan) 10 955.- Kč
LD OPUS od: 8 130.- Kč více zde ...
Velice kvalitní ergonomická kancelářská židle se špičkovou (německou) synchronní mechanikou (velký úhel otevření opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele) PRAKTICKY NEZNIČITELNÁ MECHANIKA. Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Anti-shock system. Kolečka univerzální velká - 65mm. Výškově stavitelná bederní opěrka. Lze područky s nastavitelnou roztečí, výškou a natočitelné do stran i s měkkou podložkou pod ruce nebo područky nastavitelné výškově a do hloubky. Lze natočitelná opěrka hlavy. Kříž a držák zad v několika provedeních (černý, matný chrom nebo leštěný hliník). Z LD je pouze u OPUSu nylonový kříž jiného tvaru než hliníkový.
ZÁRUKA 5 LET! Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD OPUS 387-N6+BO+BR-368 (látka kat. E)
10 640.- Kč
LD SMART od: 5 960.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Anti-shock system. Nastavení výšky opěráku UP-DOWN. Opěrák vysoký celočalouněný, nebo pohledový plast s čalouněným panelem, nebo jen s čalouněnou bederní opěrkou, nebo zcela bez čalounění. Lze područky výškově stavitelné a otočitelné do stran, za příplatek s měkkou podložkou pod ruce. Kolečka univerzální 65mm. Kříž a kov opěrky hlavy v několika provedeních. Lze posuvný sedák. Lze stavitelnou bederní opěrku (jen u typu 369 a 368).
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD SMART 369-N4+BR-368+F80-N6 (látka kat. F)
10 820.- Kč
LD OPUS od: 8 130.- Kč více zde ...
Velice kvalitní ergonomická kancelářská židle se špičkovou (německou) synchronní mechanikou (velký úhel otevření opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele) PRAKTICKY NEZNIČITELNÁ MECHANIKA. Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Anti-shock system. Kolečka univerzální velká - 65mm. Výškově stavitelná bederní opěrka. Lze područky s nastavitelnou roztečí, výškou a natočitelné do stran i s měkkou podložkou pod ruce nebo područky nastavitelné výškově a do hloubky. Lze natočitelná opěrka hlavy. Kříž a držák zad v několika provedeních (černý, matný chrom nebo leštěný hliník). Z LD je pouze u OPUSu nylonový kříž jiného tvaru než hliníkový.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD OPUS 397-N6+BO+BR-368 (látka kat. E)
11 170.- Kč
LD DURANGO od: 11 250.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Anti-shock system. Opěrák nízký nebo vysoký. Nastavení výšky opěráku nelze. Područky pevné kovové polstrované nebo s dřevěnou vrchní částí. Kříž a kov područek v několika provedeních (vč. různě mořeného dřeva). Lze i kříž s dřevěnými krytkami.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Praze.
levé foto: LD DURANGO 871 (područ. šedý PUR, kříž a podr. kov N3, potah F) 11 250.- Kč
OP SIRIUS od: 11 960.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, středně LEHÁTKOVÁ židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle.
Konstrukce z hliníku a nylonu se skleněnými vlákny! V sedáku místo molitanu pouze síť (USA)! PRVNÍ SÍŤ, NA KTERÉ LZE OPRAVDU POHODLNĚ SEDĚT ;-)
Velice mohutná a robustní židle se širokým a hlubokým (navíc posuvným) sedákem se synchronní mechanikou. Se středním sklonem zádové opěry. 2D područky. 2D podhlavník. Bederní podpěra vertikálně stavitelná současně se zádovým opěrákem . Síť je v barvě černé, nebo měděné. Veškeré čalounění (i sedáku - jedná se vlastně o židli bez čalounění v pravém slova smyslu) je provedeno americkou sítí s vetkaným kovovým vláknem (kvůli větší nosnosti).
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. Měděná verze není v nabídce pro Teplice!
levé foto: OP SIRIUS (potah USA MESH černá) 11 960.- Kč
VN OPEN ART / MED ART - mech. DL
od: 11 990.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle.
Konstrukce z nylonu se skleněnými vlákny! Ergonomické opěradlo (lze "špičaté" /OPEN ART/ nebo "hranaté" /MED ART/ bez příplatku) je vybavené výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub (lze i pod sedákem). Synchronní mechanismus s možností nastavení dle váhy sedícího a extra velkým úhlem sklonu opěráku (cca 130 stupňů). Multifunkční opěrka hlavy nastavitelná výškově i sklápěním. Potah lze od síťoviny MESH přes čalounění látkou až po kůži v různých kombinacích. Látka (síť) MESH s testem MARTINDALE 150 000 cyklů, je vysoce nadprůměrná svou trvanlivostí. Rozšíření Deluxe: posuv sedáku, tilt (jemný ruční náklon sedáku), područky 4D (vzdálenost, výška, posuv a otáčení), aretace sklonu zad (a sedáku) v přední a zadní poloze. Kříž lze matný (jako stříbřenka) nebo leštěný hliník (jako chrom). Pozor změna: nové výrobky už mají aretaci opěráku jen v prední poloze.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze, Teplicích a Litoměřicích.
levé foto: VN MED ART 30 DL (mech DeLuxe, opěr. hlavy, podr. D2, síť) 11 990.- Kč
MA VISION M (celočalouněná) od: 8 280.- Kč
Ergonomická kancelářská manažerská židle s mechanikou synchronní TOP-SYNCHRO s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího a s nastavením hloubky sezení. Celočalouněná se střední nebo vysokou zádovou opěrkou (čalouněnou nebo s napínací látkou), lze doplnit opěrkou hlavy. V bederní oblasti výškově nastavitelná opora páteře (jen u verze s vysokou zád. opěrou). Nepřehlédnutelnou součástí tohoto modelu je masivní kovový držák zádové opěrky s vyrytým nápisem "VISION M". Provedení kostry: stříbrná perlová nebo chrom. Možnost dodání i s loketními opěrkami (pevnými plastovými - lze je potáhnout kůží, pevnými v buku přírodním nebo nastavitelnými výškově i do stran - lze je potáhnout kůží nebo látkou)
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze (s podhlavníkem).
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA VISION M 2291 P A (op.hlavy,kostra stříbr.perl.,podr.plast,kůže) 12 180.- Kč
MA CITY LINE od: 8 340.- Kč
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího.
Opravdu jsou područky měkké - nejedná se o pevnou skořepinu.
Zde je zřetelně vidět, jak pokulhává obecně používané rozdělení židlí a křesel. Podle našeho (níže uvedeného) principu, se jedná o židli.
Opěrák střední nebo vysoký. Područky lze potáhnout kůží, kříž (případně píst) lze za příplatek hliníkový leštěný nebo stříbrný perlový, kostra černá nebo světle šedá.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA CITY_LINE 2496 S POL (AL kříž a píst, pravá kůže-81007) 12 650.- Kč
LD VISTA od: 6 700.- Kč více zde ...
Špičková, moderní, kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího. Anti-shock system. Kolečka velká - 65mm. Opěrák je výškově stavitelný. Lze područky pevné plastové nebo hliníkové nebo plastové výškově stavitelné. Dokonce lze za směšný příplatek područky čalouněné (látkou nebo kůží ve stejné ceně) - u židlí v této cenové kategorii je to dost vyjímečné. Pevné područky jsou stejně vysoké jako ty výškově nastavitelné v nejnižší poloze. Lze výškově nastavitelná opěrka hlavy (doporučujeme ji čalounit v kůži, stejně jako područky - látka je brzy znečištěná). Kříž v několika provedeních. Za příplatek lze hloubkově posuvný sedák (pevný sedák je v poloze jako posuvný sedák až vzadu). Za příplatek lze i na látkovou verzi doplnit okrasný hliníkový pásek v zádech.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD VISTA 520-SY + BR-520 + F70-N6 (kůže kat. P)
12 870.- Kč
LD DURANGO od: 11 250.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Anti-shock system. Opěrák nízký nebo vysoký. Nastavení výšky opěráku nelze. Područky pevné kovové polstrované nebo s dřevěnou vrchní částí. Kříž a kov područek v několika provedeních (vč. různě mořeného dřeva). Lze i kříž s dřevěnými krytkami.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Praze.
levé foto: LD DURANGO 865 + FW (područky a kříž dřevo, kov N4, potah F) 13 070.- Kč
LD ESTEL od: 7 900.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Opěrák střední nebo vysoký. Anti-shock system. Lze područky pevné kovové polstrované měkčeným polyuretanem v barvě N3 (potom je kříž také v barvě N3 - RAL 9007) nebo výškově stavitelné a natočitelné do stran v barvě N2 - efekt hliník nebo N6 - leštěný hliník (potom je kříž ve stejném provedení). Kolečka 65mm.
ZÁRUKA 5 LET! Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD ESTEL 570 (kůže,vzadu koženka,područky měkčený PUR,kov N3) 13 280.- Kč
LD WEB SY od: 5 760.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Lze navíc posuv sedáku nebo posuv včetně nastavení náklonu sedáku. Lze opěrku hlavy. Anti-shock system. Opěrák vysoký celočalouněný nebo čalouněný samonosnou síťovinou GOYAL (černá nebo šedá) nebo černou látkou (sítí) RET s vetkanými čtverci. Opěrka hlavy nelze síťovinou GOYAL ani černou látkou RET. Lze několik druhů područek. Kolečka velká 65mm. Kříž nylon černý, lze i hliníkový černý, N2-efekt hliník nebo leštěný.
Bez opěrky hlavy je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze a Teplicích.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD WEB 420-SY+BR410+F80-N6 (kůže kat.P)
13 780.- Kč
PW INDIGO od: 7 000.- Kč
více zde ...
Čalouněná kancelářská otočná židle, synchronní mechanismus, výškově stavitelná plastová nebo dřevěná opěra zad, čalouněný kryt opěry zad (vpředu, některé modely i vzadu), lze čalouněné, výškově nastavitelné područky, kříž Al černý nebo leštěný.
(Levý obr.: určená těm, co mají doma rádi krásné věci (a mají na to), ale u PC sedí jen hodinu... ;-)
levé foto: PW INDIGO 9712 (podr.Cr, kříž-Al-lešť., čal.záda, pštrosí kůže-QX) 14 000.- Kč
PW DRAGON od: 10 000.- Kč více zde ...
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Vysoká nebo nízká zádová opěra s podhlavníkem s výškovým nastavením, prodloužený sedák s horizontálním posuvem pro úpravu hloubky sedu, tlačítkový synchronní mechanismus s aretací (7poloh), jednoduché nastavení protiváhy při sezení. Područky pevné dřevěné s kovem nebo plastové stavitelné. Kovový černý nebo chromovaný kříž.
levé foto: PW DRAGON 7710 (černý kříž, dř.područky, potah kůže) 14 000.- Kč
PW THERAPIA® od: 14 000.- Kč více zde ... také zde ...
Unikátní ergonomická židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení. OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ ;-)
Kancelářská otočná židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Vysoká zádová opěra výškově nastavitelná s podhlavníkem s výškovým nastavením, prodloužený sedák s horizontálním posuvem pro úpravu hloubky sedu, tlačítkový synchronní mechanismus s aretací, jednoduché nastavení protiváhy při sezení. Područky stavitelné (výškově, posuvné a otáčivé) plastové nebo čalouněné. Kovový černý nebo Al kříž. Lze doplnit černé nebo chromované ramínko na šaty . Čalounění okrajů, područek a zad (nově i podhlavníku) - koženka KX 40-48, vnitřek - vyjmenované látky viz ceník.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: PW THERAPIA (Al lešť. kříž, nečal. područky, potah KX45+LX34) 14 000.- Kč
MA VISION M (celočalouněná) od: 8 280.- Kč
Ergonomická kancelářská manažerská židle s mechanikou synchronní TOP-SYNCHRO s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího a s nastavením hloubky sezení. Celočalouněná se střední nebo vysokou zádovou opěrkou (čalouněnou nebo s napínací látkou), lze doplnit opěrkou hlavy. V bederní oblasti výškově nastavitelná opora páteře (jen u verze s vysokou zád. opěrou). Nepřehlédnutelnou součástí tohoto modelu je masivní kovový držák zádové opěrky s vyrytým nápisem "VISION M". Provedení kostry: stříbrná perlová nebo chrom. Možnost dodání i s loketními opěrkami (pevnými plastovými - lze je potáhnout kůží, pevnými v buku přírodním nebo nastavitelnými výškově i do stran - lze je potáhnout kůží nebo látkou)
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA VISION M 2291 P A (op.hlavy,kostra stříbr.perl.,podr.plast,kůže) 14 100.- Kč
LD ESTEL od: 7 900.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Opěrák střední nebo vysoký. Anti-shock system. Lze područky pevné kovové polstrované měkčeným polyuretanem nebo výškově stavitelné, natočitelné do stran. Kříž v barvě N3 (RAL 9007) nebo leštěný hliník. Kolečka univerzální 65mm.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: LD ESTEL 560 (kůže,vzadu koženka,područky měkčený PUR,kov N3) 14 670.- Kč
LD ODEON od: 14 850.- Kč
více zde ...
Ergonomická kancelářská otočná manažerská židle s nezničitelnou (německou) velice komfortní synchronní mechanikou TI (Velký úhel sklápění opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele). Anti-shock system. Lze výškově stavitelná opěrka hlavy. Zádový opěrák není výškově stavitelný. Kříž, spodní část područek, konzola opěradla a opěrka hlavy lze buď N6-leštěný hliník a N4-lesklý chrom nebo N2-"efekt hliník" (cca jako matný chrom - RAL 9006). Područky (povinné) jsou výškově stavitelné, posuvné hloubkově a otočné kolem svislé osy, navíc je lze vzájemně oddálit. Kolečka univerzální velká - 65mm.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD ODEON 440-N2 (kov N2-efekt hliník, látka kat.F) 14 850.- Kč
VN ALU ART od: 10 350.- Kč více zde ...
ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Konstrukce Al a nylon se skleněnými vlákny!
Ergonomické opěradlo je vybavené výškově stavitelnou oporou bederních obratlů a systémem Body-Balance–Tec - tj. gumový kloub (lze i pod sedákem - /možná/). Relaxační synchronní mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně nastavení dle váhy sedícího a extra velkým úhlem sklonu opěráku (cca 130 stupňů). Nepovinná multifunkční opěrka hlavy, nastavitelná výškově i sklápěním. Potah lze přes čalounění látkou až po kůži. Mechanika STANDARD nebo komfortnější DELUXE (ta představuje navíc posuv sedáku, tilt - jemný ruční náklon sedáku 0 nebo -4 st., područky 4D - vzdálenost, výška, posuv a otáčení. Kříž a ostatní kovové části jsou z leštěného hliníku (jako chrom). Především oproti OPEN ARTu / MED ARTu přibyl hliník v nejvíce namáhané části konstrukce (od mechaniky sedáku až k bederní opěrce) a v zadní části zádového opěráku. Nylon je teď už jen v držáku podhlavníku. Za příplatek lze ramínko.
levé foto: VN ALU ART 20 DL (Cr, mech DeLuxe, opěr. hl., podr. D2, ramínko) 15 590.- Kč
AT LIDO od: 11 100.- Kč
Velmi pohodlná kancelářská otočná manažerská židle se synchronní mechanikou s aretací v 5 polohách. Připomíná manažerské křeslo. Anti-shock system. Kovové chromované područky s polstrovanou vrchní částí. Leštěný hliníkový kříž. Šířka sedáku 47cm.
Látkové provedení je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: AT LIDO ŠÉF (kříž Al, područky chrom, potah kůže) 16 600.- Kč
LD DURANGO od: 11 250.- Kč
více zde ...
Kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího. Anti-shock system. Opěrák nízký nebo vysoký. Nastavení výšky opěráku nelze. Područky pevné kovové polstrované nebo s dřevěnou vrchní částí. Kříž a kov područek v několika provedeních (vč. různě mořeného dřeva). Lze i kříž s dřevěnými krytkami.
ZÁRUKA 5 LET!
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Teplicích a Praze.
levé foto: LD DURANGO 862 (kůže, vzadu koženka, područky dřevo, kov N3) 16 780.- Kč
PW ERGOSIT od: 14 000.- Kč

více zde ... také zde ...
Kancelářská manažerská židle se synchronní mechanikou. Zcela originální jsou dřevěný kříž a područky. Jejich tvar byl vyvinut exklusivně pro tento model a vychází z požadavků zákazníků na rozšíření sedu a zvětšení mohutnosti područek. Dřevěné parkety kříže mají originální výřezy, které poodhalují černou kostru. Dřevěné područky s kovovým uchycením mají větší vzájemnou vzdálenost (540mm). Díky tomu získala židle větší šířku sedu pro uživatele. Také výška područek je o 1cm větší. Nově je také vybavena tato židle velkými kolečky o průměru 65mm, které podtrhují mohutnost celé židle. Pohodlí při sezení zajišťuje aktivní opěra hlavy, kterou lze jednoduše nastavit dle výšky sedícího. Židle je pro svůj dominantní vzhled určena především TOP manažerům a zvlášť vynikne zejména v prostornějším interiéru v kombinaci s masivním nebo moderním nábytkem. Prolisy (prošívání) v opěráku i sedáku umožňují cirkulaci vzduchu v dotykových plochách. K židli se doporučuje výškově nastavitelná podnožka s polohováním sklonu pro relaxační polohu.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Litoměřicích a Praze.
levé foto: PW ERGOSIT 6195 (potah EX-pravá kůže) 17 000.- Kč
PW IGEA od: 11 000.- Kč
více zde ...
také zde ...
Velice kvalitní kancelářská otočná manažerská židle s mechanikou synchronní s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího, 5-7 nastavitelných výkyvných čalouněných nebo dřevěných lamel, synchronní mechanismus, sedák čalouněný pružinový, lze stavitelné područky (dokonce lze čalouněné) a chromový kříž a věšák a blatníky koleček.
Pro neznalé: ty hrbolky na kůži jsou dírky po pštrosích pérech.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: PW IGEA 1912 (potah QX-pštrosí kůže) 20 000.- Kč
MA ERGO LINE "PUMPA" od: 13 350.- Kč
Kancelářská židle (se vzhledem manažerského křesla) s mech. synchronní s nastavením síly protiváhy dle váhy sedícího.
Vzduchová pumpa k individuálnímu nastavení opory v oblasti bederních obratlů. Opěrák střední nebo vysoký (ten podpírá i hlavu). Kov chrom nebo stříbrná perlová. Kolečka lze s chromovaným blatníkem. Područky jsou standardně měkké kožené. ÚŽASNĚ MĚKOUČKÉ POSEZENÍ - JEDINEČNÉ.

Seděl na ní (a měl 4 po Praze) bývalý ministr práce a sociálních věcí, pan ŠKROMACH (a to není žádný drobek) a dokonce samotný slovenský prezident, pan GAŠPAROVIČ !

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: MA ERGO_LINE 2478 C RC (kov Cr, blatníky Cr, kůže-81007) 20 170.- Kč
LD ODEON od: 14 850.- Kč více zde ...
Ergonomická kancelářská otočná manažerská židle s nezničitelnou (německou) velice komfortní synchronní mechanikou TI (Velký úhel sklápění opěradla. 10 pozic blokace. Nastavení tuhosti výsuvným ovladačem v operačním dosahu uživatele). Anti-shock system. Lze výškově stavitelná opěrka hlavy. Zádový opěrák není výškově stavitelný. Kříž, spodní část područek, konzola opěradla a opěrka hlavy lze buď N6-leštěný hliník a N4-lesklý chrom nebo N2-"efekt hliník" (cca jako matný chrom - RAL 9006). Područky (povinné) jsou výškově stavitelné, posuvné hloubkově a otočné kolem svislé osy, navíc je lze vzájemně oddálit. Kolečka univerzální velká - 65mm.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: LD ODEON 450-N6 (podhlavník, kov N6-lešt.Al a N4-Cr, kůže) 20 690.- Kč
AN 2440 STAMINA+ od: 17 230.- Kč více zde ...
Kancelářská židle s asynchronní mechanikou, určená do velínů s 24-hodinovým používáním. Přesto je ZÁRUKA CELÝCH 5 LET (vč.látky)! Unese i "vyvinutější" postavy (do 159 kg).
POZOR: velké množství židlí, které jsou nabízeny pro 24-hodinové používání celých 5 let, to ve skutečnosti nevydrží. Nenechte se zmást líbivým vzhledem. Hmotnost této židle je 35 kg - to mluví za vše.

Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
U této židle nabízíme speciální službu: při vážném zájmu ji bezplatně zapůjčíme pro vyzkoušení v provozu zákazníka.
levé foto: AN 2440 STAMINA+ vč.podr. (látka kat.4) 21 624.- Kč
AT DOGE od: 19 300.- Kč
Robustní, prvotřídně zpracovaná kancelářská otočná manažerská židle, se zvýšenou nosností do 150 kg. Hliníkový leštěný kříž, čalouněné polyuretanové područky. Židli nabízíme s automatickou synchronní mechanikou s aretací v jakékoliv poloze a s nastavením přítlaku houpání dle hmotnosti sedícího. Vzhledově velice připomíná KŘESLO, ale nemá pevnou skořepinu, takže konstrukčně je to židle. Šířka sedáku 62 cm!
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: AT DOGE ŠÉF (kříž chrom, čalouněné područky, potah kůže) 24 700.- Kč
ER ŽIDLE IQ = FREEDOM od: 20 820.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle.
Opravdu dobrý nábytkářský design vzniká pouze při správném pochopení lidí, kteří jej budou využívat. Teprve když porozumíme lidskému chování, vidíme tvary a formy, které bychom si před tím neuměli představit.
Přizpůsobuje se uživateli bez složitého manuálního nastavování, zaručuje stálou oporu, konstantní pohyb a rovnoměrné tlakové zatížení.

ZÁRUKA NA MECHANICKÉ ČÁSTI JE 10 LET, na ostatní prvky 5 let.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: ER ŽIDLE IQ s op.hl.(gel.sedák,podr.bez nast.do stran,kov="titan.") 24 980.- Kč
ST OPEN UP od: 20 888.- Kč
více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle. Má synchronní mechaniku (s aretací v mnoha polohách - téměř plynule) s extrémně velkým úhlem sklápění, područky lze otáčivé kolem svislé osy, avšak S ARETACÍ, hloubkově a výškově nastavitelné. Má područky spojené se sedákem. Lze přídavnou bederní podpěra, výškově stavitelnou. Podhlavník je nastavitelný vertikálně i horizontálně. Sedák je možné objednat ve dvou hloubkách. Pohyb zádového opěráku spolu s automatickým nakloněním sedáku umožňuje polohu téměř horizontální - obratle Vám poděkují. Konstrukce lze v několika barevných provedeních. Potah lze od síťoviny až po kůži v různách kombinacích a barvách.
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: ST OPEN UP 103 (kříž Cr,bed.podp.,op.hlavy,3D podr.,látka sk.4) 27 632.- Kč
ST mr.24 od: 27 072.- Kč více zde ...
Vysoce ZÁTĚŽOVÁ - do 200 kg !!! - ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle.
Určena pro 24 hodinový provoz. Vzdálenost područek a výška podhlavníku (2D) je taková, že se do ní vejdou opravdu po všech směrech velcí lidé. Má synchronní mechaniku (s aretací v mnoha polohách - téměř plynule) s velkým úhlem sklápění. Sedák je posuvný, volitelně kratší či delší. 4D područky šířkově a výškově nastavitelné, vlastní dotekové části područek jsou navíc posuvné ve dvou kolmých směrech a ještě S ARETACÍ. Bederní podpěra je výškově i hloubkově stavitelná. Podhlavník lze nastavitelný jen vertikálně - 1D (kůže), nebo vertikálně a otáčivě - 2D (koženka). Kříž je vždy hliníkový a lze černý, leštěný nebo chromovaný.
ZÁRUKA 5 LET I PŘI NEPŘETRŽITÉM POUŽÍVÁNÍ!
levé foto: ST mr.24 102/2203-100/7006 (kříž chrom, 2D opěrka hlavy, látka sk.4) 32 456.- Kč
VI YPSILON od: 35 712.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle. Židle k počítači - přímo počítačová židle. Má synchronní mechaniku (s aretací v přední poloze) s extrémně velkým úhlem sklápění, područky otáčivé kolem vodorovné osy o 360 stupňů (takže je lze např. zcela sklopit), otáčivé kolem svislé osy, avšak S ARETACÍ a ještě výškově nastavitelné. Ačkoliv to na fotkách tak nevypadá, má područky fixované k zádovému opěráku a z toho plyne, že podpírají ruce i při sklápění na stále stejném místě vůči trupu (na rozdíl od židlí, které mají područky spojené se sedákem). Zádový opěrák je výškově stavitelný, bederní podpěra je fixovatelná ve dvou polohách hloubkově. Podhlavník je nastavitelný vertikálně i horizontálně. Sedák má zabudovaný posun. Pohyb zádového opěráku spolu s automatickým nakloněním sedáku umožňuje polohu téměř horizontální - obratle Vám poděkují. Konstrukce lze v barvě černé nebo šedé. Potah lze od síťoviny až po kůži v různých kombinacích. Výroba této řady v látce bude končit (a kůže je příliš drahá, tak nevíme... ;-)
Je trvale k vyzkoušení na našem showroomu v Praze.
levé foto: VI YPSILON (opěrka hlavy) 39 200.- Kč
KN SKYE od: 29 580.- Kč více zde ...
Vysoce ERGONOMICKÁ, LEHÁTKOVÁ kancelářská židle se speciální synchronní mechanikou. Židle k počítači - přímo počítačová židle. Výškové nastavení sedáku o 11cm, sklon sedáku lze nastavit ručně na 0 nebo -4 stupňů, podnožka na pružném teleskopu (překáží-li nám vepředu, prostě ji otočíme dozadu, či na bok), posun sedáku o 5 cm. Nastavení hmotnosti sedícího od 50 do 150 kg ve 4 stupních pouhým pootočením kolečka - patentováno (perfektní pro různě těžké partnery, např. doma, kteří se střídají u jednoho PC - bez této možnosti by jeden z nich v praxi sklápění nevyužíval). Bederní podpěru lze nastavit 15 cm výškově a 4 cm vodorovně, područky lze o 6 cm oddálit od sebe, o 12 cm zvednout a o 46 stupňů otočit, podhlavník lze o 9 cm zvednout a o 35 stupňů otáčet a co je důležité - vysunout dopředu, aby sklonil hlavu s očima k monitoru. Velice sofistikovaná, pohodlná kinematika sklápění (nezvedá chodidla nahoru, zato posouvá sedák o 2,5 cm dopredu, aby se těžiště sedícího nedostalo nebezpečně dozadu), která otevírá úhel mezi sedákem a opěrákem až o 47 stupňů (opěrák je tedy vůči podlaze v úhlu 95-142 stupňů), lze aretovat v jakékoliv poloze - patentováno.
Je trvale k vyzkoušení (vč. podnožky) na našem showroomu v Praze. ZÁRUKA 5 LET!
levé foto: KN SKYE SKBDH350+KO01LS+SKZST3 (opěrák síť, sedák kůže)
47 125.- Kč

Všechny ceny uvedené v této sekci jsou bez DPH.

Vsechny židle a křesla jsou určené k sezení osob s hmotností do 90 kg v jednosměnném provozu v běžném kancelářském prostředí (není-li uvedeno jinak). Pouze k tomuto režimu se vztahují standardní dvouleté i výše uvedené prodloužené záruky. Tyto zvýšené záruky se netýkají potahů, kde platí vždy 2 roky (není-li uvedeno jinak).

TIP: u některých židlí se pod myší objeví nad bílou větou upřesňující bublina (tam, kde je závorka moc krátká).

Určitý problém je samotné rozdělení na židle a křesla, platí - kolik lidí, tolik názorů.
Zde budeme za židli považovat takový sedací nábytek, který má proměnný úhel a/nebo proměnnou vzdálenost mezi sedákem a opěrákem.
Za křeslo pak budeme považovat sedací nábytek, který má pevně spojený sedák s opěrákem, tj. má neměnný úhel a vzdálenost mezi nimi.


Zde vám tedy nabízíme naše nejoblíbenější "židle", od nejnižší až do nejvyšší cenové hladiny. Snažíme se mít většinu těchto židlí vystavenu (bohužel né vždy se to daří bez vyjímky).
Vpravo vidíte vzorník jednoho druhu látky od jediného výrobce židlí - kód AT (kolik různých kódů je u židlí dále, tolik výrobců nabízíme, přičemž každý výrobce používá několik druhů potahů). Jedná se o potah ALCATRAZ (100% PES), který dosáhl v mezinárodní stupnici otěruvzdornosti MARTINDALE hodnotu 20 000 cyklů. Nabízíme ale i potahy s hodnotou 500 000 cyklů (pro 24-hodinové provozy) a širokou škálu mezi tím.Tato sekce není zdaleka hotová, přidáváme vzorníky látek, dřeva, ceníky i další nové zboží - považujeme za výhodnější pustit do světa web nedokončený, ale fungující, než čekat na úplné dokončení - to by také nemuselo nastat nikdy... Pracujeme na tom intenzivně, přesto to přibývá pomalu (mezi námi, je to pěkná pakárna).
Bude-li se Vám zdát, že hotové části nefungují jak by měly, prosíme, napište nám do NÁVŠTĚVNÍ KNIHY, děkujeme...