Přehled THERAPIÍ:      THERAPIA BODY | THERAPIA MAXI | THERAPIA MINI | THERAPIA ENERGY-MINI | THERAPIA UNI Kancelářské židle u M1.cz
Titulní stránka
www.m1.cz

THERAPIA MAXI

kancelářská židle

zpět na další kancelářské židle v obsahu

Fotogalerie:Kříž a područky černé:


Kříž leštěný hliník a područky chrom:
Popis židle THERAPIA® MAXInahoru ^

Unikátní ergonomická židle THERAPIA® MAXI se speciálními terapeutickými vlastnostmi podporuje zcela novými prvky systém aktivního sezení.

OPRAVDU VÁS PŘINUTÍ SEDĚT ZDRAVĚ! (avšak ne tak, jako židle THERAPIA® BODY) ;-)

Kancelářská otočná židle se čtyřmi bioaktivními zónami (zónové sezení) se synchronní mechanikou s nastavením síly protiváhy dle hmotnosti sedícího.

Vysoká zádová opěra výškově nastavitelná s podhlavníkem s výškovým nastavením, prodloužený sedák na pružinách s horizontálním posuvem pro úpravu hloubky sedu, tlačítkový synchronní mechanismus s aretací, jednoduché nastavení protiváhy při sezení. 4D područky stavitelné (výškově, posuvné a otáčivé s proměnnou vzájemnou vzdáleností) čalouněné. Kovový černý nebo leštěný Al kříž. Lze doplnit černé nebo chromované ramínko na šaty. Možnosti čalounění vnějších a vnitřních částí viz ceník. Nově lze čalounit i kůží!!! Lze čalounit i podhlavník do koženky KX.

Určitě se nezapomeňte podívat do sekce "klady a zápory židle THERAPIA MAXI"!

Je trvale k vyzkoušení na všech našich showroomech!

ZÁRUKA 5 LET!


Klady a zápory:nahoru ^

Klady:

Zápory:

Poznámky ke kladům a záporům

Klady a zápory jsou vždy relativní, tzn. jsou vztažené k ostatním židlím stejného typu a cenové kategorie. Navíc zůstane toto hodnocení vždy subjektivní, i když se snažíme, aby shrnovalo názory co nejvíce odborníků.

Také je třeba si uvědomit, že kromě standardních postav, máme mnozí z nás i různé rozměrové odchylky. Takže určitá židle, pro někoho absolutně nepoužitelná, může být pro jiného pravým pokladem... A právě tyto informace by mohly tápání ulehčit.


Články:nahoru ^


Certifikáty a hodnocení:nahoru ^

Certifikát autorizovaného prodejce:

Zpráva o klinickém hodnocení židle:

Ochraná známka, vzor:


Ostatní:nahoru ^


Rychlé odkazy: nahoru ↑
ergonomické židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, jednací židle, lékařské židle, průmyslové židle, dětské židle, elektricky výškově stavitelné stoly, multisedáky - lavice, ostatní sedací nábytek, ergonomické a PC doplňky, věšáky, konferenční stolky, elektro doplňky, ostatní doplňky, ergonomie, čtěte jako 1., kontakt - prodejna: Praha, Teplice, Litoměřice, THERAPIA SuperBODY, židle SuperSTORM