SEDĚT - LEŽET - STÁT  U PC
1. SKUTEČNĚ ERGONOMICKÉ PRACOVIŠTĚ 

Titulní stránka


Znáte lepší řešení pro prodloužení životaschopnosti páteře a vůbec celého těla těch chudáků, kteří musí trávit u PC 12 a více hodin denně?

Popis a funkce:

Výsuv na klávesnici a myš.

Velká deska pro klávesnici je na otočném rameni zasunutém do kolejnice, která je připevněna šrouby na spodní straně desky stolu. Deska má rozměry 69 cm x 27 cm, což umožnuje umístění jakékoliv klávesnice a myši. Po straně desky na každém rohu jsou otvory pro připevnění kruhové podložné desky pro myš. Čep ramene umožňuje horizontální otáčení celého mechanismu v rozsahu 360°, desku lze zasunout celou pod stůl. Klávesnicová deska je výškově nastavitelná v rozmezí 18 cm, úhel nastavení od horizontály činí 0° až -15°. Naše firma nabízí úpravu na 7,5° až -7,5°. Pružinový systém v rameni umožňuje velmi snadné ovládání mechanismu, aretace zvolené polohy (úhlu od horizontály) se děje pouze jedním ovladačem (výška se aretuje automaticky).Velká základní deska č. 500 - 69 cm šířka x 27 cm hloubka
Dost velká pro klávesnici a myš. Opěra zápěstí se skládá z dlouhé a krátké části, které lze zaměnit, případně odstranit, jde tak přizpůsobit pro používání myši na pravé či levé straně (na fotografii chybí krátká část vpravo).


Mechanismus klávesnice provedení 5G (má všechny výhody ze 4G a navic má větší vertikální rozsah):


Ukázka realizace ramen s třemi monitory a výsuvem pro možnost střídavě SEDĚT-LEŽET zde ...

Další fotky a popis připravujeme...