Novinka: Revoluce v židlích THERAPIA®.

07.07.2013 18:26

Revoluce v židlích THERAPIA®.

Máme pro vás 2 zprávy: dobrou a špatnou :-)

Ta dobrá je, že Therapie zlevnily, a to výrazně, nejvíce chlapské, až o několik tisíc !!!

Ta špatná je, že za ně chlapi u nás platí většinou víc, něž v minulosti, neboť jsou nově k dispozici UPGRADE (zpoplatněné), po kterých oni vždy toužili ;-) Například přibyla mechanika s větším zádovým odporem (ta v minulosti opravdu vážně chyběla), ovšem se všemi důsledky zaplatí za ni pak o 3320,- Kč víc, atd …

Co se stalo: některé staré modely byly zrušeny, některé ponechány, zbylé přejmenovány a přibylo dost nových modelů. Synchronní mechaniky jsou teď tří typů a málokdo si uvědomuje všechny souvislosti a důsledky. A některé ceny šly dolů.

Tvrdíme, že ŽIDLE THERAPIA® JE BEZKONKURENČNĚ NEJERGONOMIČTĚJŠÍ ŽIDLE NA SVĚTĚ, ale vybrat klientovi správný model se všemi volitelnými prvky není sranda – však to u nás také trvá 2-3 hodiny.

Je to na delší povídání – jestliže byla Therapie dříve na pochopení ze strany prodávajícího i kupujícího náročná židle, tak dnes celá problematika kolem nové Therapie iENERGY, iBODY, XMEN a GIGANT je alepoň o řád složitější (autor ví, o čem mluví). Přijďte osobně a pochopíte (možná ;-)