Novinka: Kupujte dotovanou židli THERAPIA MEDI, dříve než si to výrobce rozmyslí! ;-) Je totiž levná, sledujte:

28.04.2010 22:32

Kupujte dotovanou židli THERAPIA MEDI, dříve než si to výrobce rozmyslí! ;-) Je totiž levná, sledujte:

Podle našeho názoru u této židle výrobce podstřelil cenu – vždyť nejpodobnější židle THERAPIA® se speciálními terapeutickými vlastnostmi je židle THERAPIA BODY M, která je mnohem dražší – tak neváhejte ;-)

Židle THERAPIA MEDI má sedákterapeutické židle THERAPIA BODY (což je podle našeho skromného názoru nejlepší sedák na světě)! Za tu cenu (viz. ceník THERAPIA MEDI) např. model 9351 se synchronní mechanikou, výškově nast. opěrákem, 4D područkami, chromovými kovy a 5-ti letou zárukou nemá mezi židlemi THERAPIA konkurenci.

Tato židle je hlavně skvělá pro ty, co trpí skoliózou páteře. Dokonce je to jediná THERAPIA, která je pro tyto lidi vhodná – nemá totiž na opěráku “svislý válec”, na který jejich prohnutá páteř příliš “nepasuje”. Je ovšem vhodná i pro ty zdravější z nás, kteří nesedíme příliš hodin v kuse – nonstop sedící si samozřejmě zaslouží židli THERAPIA SuperBODY.

Nenechte se zmást názvem řady MEDI – je z doby, kdy existovaly pouze bílé modely do zdravotnictví. Díky velkému zájmu byly však přidány i “civilní” barvy do kanceláře ;-)